Новак
Нови Доаѓањето На Летото Дизајнер Цреша Слама Кофа Торба Жените Pompom Рачно Ткаени Drawstring Торба Девојка На Плажа Торба Купувач Bolso

Нови Доаѓањето На Летото Дизајнер Цреша Слама Кофа Торба Жените Pompom Рачно Ткаени Drawstring Торба Девојка На Плажа Торба Купувач

Достапност: Залиха
DEN 599.00
DEN 1151.04


Опис На Производот
Нови Доаѓањето На Летото Дизајнер Цреша Слама Кофа Торба Жените Pompom Рачно Ткаени Drawstring Торба Девојка На Плажа Торба Купувач Bolso
Големина : 17*20*cm ( Ширина*Висина)
20
Можеме да понудиме изразат испорака ако поставите масовно наредби. За Русија, ние ќе ја испрати од e Packet слободен ако цел повеќе од За САД, Ние ќе ја испрати од експрес слободен ако цел повеќе од Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои't оставите информации за нас ако'd like to. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Параметрите на стоката

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
плетење
Стил:
Бохемски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените торба
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
кофа
Затворање Тип:
string
Главен Материјал:
Слама
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој,Appliques
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
HISUELY
Тип На Објект:
Чанти
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
чанта тип:
ткаени торба кофа
Чанта Пол:
Жените
чанта во боја:
црвена цреша,црна pompom
Чанта Големина:
18*20*21 СМ,13*18 CM
чанта употреба:
Плажа торба,шопинг торба,патна торба,улица стил
чанта во облик на:
кофа кеса,голема tote
чанта Име:
playa cubo bolso marca feminina,dames handtassen,дкск femme marque
Чанта Наслов:
2017 Лето Познатиот Дизајнер Цреша Слама Кофа Торба Жени

Подобро ви се допаѓа

Димензии : Должина*Ширина*Висина : и 17,5 см*3cm*12.5 cmПакетот Вклучува : 1 x торба

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е за 46*33cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

Добредојдовте на Bonita Мода Кралица продавницаЗа повеќе кеси, кликнете тукаМожеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Ми

3 Millhands жените платно чанта жените крсттело торба цртани букви дизајн голем капацитет жените торбаДолжи

_ 36 X26 CM рачно изработени се Купи> $ 35.48 Наредби(31) 26 X22 CM Вештачка слама Купи> $ 18.79 Наредби(19) Mesh Јаже Ткаење К

Димензии : должина : x 26cm широк : 14 х висина : 20 cm Долги појасВИСТИНСКИ СЛИК како што е ПодолуДимензии : долж

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот

Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние н

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашет

Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : / / help Боја : Црвена Зелена Пурпурна и

Структура : 1 x Главниот џеб1 x скрие zip џеб1 x картичка џеб1 x phone џебДимензии : Должина*Ширина*Висина : 28cm*13cm*29

Торба големина : за 32x29x12cm торба ширина : 32cm висина : 29cm дебелина : 12cm

Dispalang Жените Чанти Риба Шема Жените Торба Мода Торба За Жените Гласник Торба Дама Crossbody Торба Bolsos FemininaПо

Scroll