Новак
XWL 12M/Многу 11.5 cm Широк Зголеми Jade Монистра Завеса Чипка Додатоци DIY Светилка Троседот Фаза Декоративна Чипка Намали Tassel Работ Лента

XWL 12M/Многу 11.5 cm Широк Зголеми Jade Монистра Завеса Чипка Додатоци DIY Светилка Троседот Фаза Декоративна Чипка Намали Tassel

Достапност: Залиха
DEN 3164.00
DEN 4868.16


метар
XWL 12 M/Многу 11.5 cm Широк Зголеми Jade Монистра Завеса Чипка Додатоци DIY Светилка Троседот Фаза Декоративна Чипка Намали Tassel Работ Лента
Опис :
Материјал : P olyester&Jade монистра
Ширина : За 11.5 cm/4.52"
Боја : 10 боја за да изберете
Пакет : 12 M/Многу
Користете Завеса,светилки и троседот,домашна декорација.
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.
2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка. Ви благодариме за вашето разбирање.
Детали шоу

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
About 11.5cm
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
XWL112085
Материјал:
100% Полиестер
Должина:
12M/lot
боја:
10 боја

Подобро ви се допаѓа

Чипка Лента Големина : 10cm широк, 4m долг / ролна.Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најсл

ЈАС MPORTANT ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС име на Производ : sequin Чипка намали Боја : како на сликата покажува Ширина : 3.8

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

recommendstart recommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,

ширина : 6 см должина : 30 ДВОРВе молиме да ни кажете на вашиот избор на боја ,сериски број, по купување Инак

Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),ве

Кинеската Нова Година Пауза испоракаВреме : Јануари 23 Февруари 10Ако ред во ова време Единствен времето

дворот дворТоа е долг 30cm СредувањеFushia / Црна е 33cm Долго

Кинеската Нова Година Пауза испоракаВреме : Јануари 23 Февруари 10Ако ред во ова време Единствен времето

За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухо

Scroll