Новак
Автомобил Стил LED Опашка Светилка за Nissan X-trail Taillights 2014 Руж Задни светла светилки drl+Пак Сигнал+Кочница+Обратна авто Додатоци led

Автомобил Стил LED Опашка Светилка за Nissan X-trail Taillights 2014 Руж Задни светла светилки drl+Пак Сигнал+Кочница+Обратна

Достапност: Залиха
DEN 10166.00
DEN 11295.84


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
Производ : LED Taillights
големина : Оригинална големина 1-1
Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочница
паркинг светлина
употреба : plug and play
Количина : 1 Постави Целосна Парчиња
Гаранција : 12 месеци
Боја : Пушат или Црвени
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Параметрите на стоката

Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED
Име На Модел:
JGRT-задни светла за
Бренд Име:
H
Објектот Дијаметар:
25inch
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
3kg
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Година:
2014

Подобро ви се допаѓа

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

Напојува со автомобил запалка приклучок.2 m запалка приклучок за кабелот за напојување Ако не сте задово

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум...

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.*Ве молиме контактирајте

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција Бидете внимателни за да се избегне дробење и

Scroll