Новак
45*45 cm Дома Текстил Дизајнер Црно Бели Дијаманти Срцето Фрли Перница Случај Перница Покритие за Каучот Постелнина Свадба

45*45 cm Дома Текстил Дизајнер Црно Бели Дијаманти Срцето Фрли Перница Случај Перница Покритие за Каучот Постелнина Свадба

Достапност: Залиха
DEN 358.00
DEN 397.92


Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да декорирате вашиот дом, продавници, или на други места. Бидете сигурни да се провери пред извршување на купување за да се избегне какви било негативни последици.
Оваа листа е за 1 (еден) парче перница ги опфаќаат САМО, вметнете не се вклучени.Обвиненијата се на купувачот одговорност,па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Или може да се погледне за подароци за вашите најдобри пријатели или членови на семејството во случаи (како што се домашна затоплување, свадба, роденден, итн.
Нега : Измијте се со ладна вода на нежни циклус или со рака и висат да се исуши.
- Size : 45*45 cm (18 * 18 инчи) (ве молиме овозможи за 1-2 cm големина разлика за рачно изработени причина)
- Материјал : 100% полиестер (Квалитет микрофибер ткаенина)
- Затворање : скриен патент и цевки работ
- Една страна се печатат, грб е соодветните боја на празна бела.
· За предмети на стоки вредност кои се помали од 10 ДОЛАРИ, екстра испорака задолжен за 2 ДОЛАРИ ќе бидат потребни. Не користите кајгана.
· За голем дел од објектите кои се во акции,предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по расчисти исплата.
· Увоз dutes,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Цевки работ (земе подолу како пример)
Payme nt Политика
· Ние го прифаќаме Зачувам, Western Union, или, T/T во моментов.
Забелешка : Боја застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Една страна се печатат, грб е празен бел.
Тука е ! Се надевам дека ќе ви се допадне нив!
Карактеристики :
- Боја : Црна и Бела како фотографија. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.

Параметрите на стоката

Големина:
Heart
Бренд Име:
Slgift
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени

Подобро ви се допаѓа

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1xcushion капак ( не се вклучени вметнување перница ) МАТЕРИЈАЛ : Sequins ГОЛЕМИНА : 40 X40cm перни

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Кина Пост Регистриран

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.Стилски Зелено Растение Перница Покри

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банка

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 50 cm x 50 cm / 20" x 20"(appr.>И

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нем

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.1), Ние го прифаќаме Alipay,

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиЧле

2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Н

(7)П : Што ако јас не сум среќен со производи добив?A : Можете да контактирате со нас со вашите проблеми Ние

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

RhombПлетени Перница Покрие Гроздобер Nordico Кафе слонова коска Сива боја Бела Сина Перница Случај Мода 45см*

Божиќ Црвено Слика Перница Случај РАДОСТ Подарок Кутија Бел Топката Sock 45*45см Плоштадот Дрво Ѕвезди Перн

Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по н

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

Мултифункционален 4 во 1 : перница / перница / ќебе / играчкаМатеријал : Фланелен боксери се Одвиваат го

Scroll