Новак
SHIPULE Фабрика снабдување еден squar готвење пржени мраз машина пржени мраз roll машина електрична машина за правење сладолед

SHIPULE Фабрика снабдување еден squar готвење пржени мраз машина пржени мраз roll машина електрична машина за правење сладолед

Достапност: Залиха
DEN 53712.00

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас.Висок капацитет пан Машина за ладење, се додека имаат мраз 2.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.
Гаранција и Гаранција :
На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.

Параметрите на стоката

Капацитет (Четвртиот):
Пржени Мраз Ставам Roll Машина
Број На Модел На:
SHIPULE-1102
сертификација:
CE
Бренд Име:
SHIPULE
Капацитет:
500-1000ml
Моќност (W):
1500W
Тип:
Пржени мраз машина
Име:
Модел:
Напон:
220v
моќност:
Ладилни:
тенџере дијаметар:
Дијаметар
Големина:
Нето тежина:
34.5 kg
Користат За:
клучен збор:
Фрид Сладолед Машини

Подобро ви се допаѓа

Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари 2 Користење на stateofуметноста ладење технологија н

Комерцијални Тешко Сладолед Донесување На ОдлукиСпецификација : Капацитет на ладење : 20 L / HЛадилни : R404a

3 Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката...

Ако ви треба оваа должност слободен начин, можете да контактирате со нас за да ја потврдите детали од пл

Дома 1 L автоматско голем капацитет сладолед машина DIY овошје сладоледмашина двојна изолација сладолед

Спецификација : Капацитет на производство : 50 L / HГлавното напојување : 220 V 50 HZ / 60 HZНоминална излезна : 3800 W

Модел : NB220 S Напон : 220 V / 50 HZ Моќ : 3200 W Производство : 32 KG Производ големина : 1200*600*750mm Ладилни : R22 Материјал :

Двојно Пан Фрид сладолед машинаСпецификација : Име : Фрид сладолед машинаПан големина : 45*2 CMЛадилни : R22 И

Ако сте brazilians, pls ни даде вашата CPF број ,ако се chileans,pls ја напушти вашата РУТИНА број кога ќе се направи ре

) Повратните информации : ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите б

8 Pcs сладолед Lolly Создателот Форма DIY Поп Мувла Замрзнати Popsicle Јогурт Калапи АлаткиСпецификации : Се прео

) ЕУ / САД приклучок е предвидено за секој plugin производи.Ние не се имате било какви давачки во дестинациј

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Совет : ад слика

5 работи панел & дел контакт храна е направен од нерѓосувачки.Имаме извезуваат во полска,велика БРИТАНИЈ

Карактеристики На Производот : 1.Висок квалитет на храна одделение силиконски, без штета; 2.Бренд нови со

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Совет : ад слика

3) Ако имам некои технички проблем, како може да ни помогне да се реши? Детален опис, фотографии или видео

Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPSот,DHL ТНТ и

Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовл

2 Користење на stateofуметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перфо

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

24 Мрежа Ice Cube Мувла Квадратен Облик Силикони Мраз Фах Лесно Ослободување Ice Cube Создателот DIY Овошје Мраз

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.бесплатен превозот 2 рамни тава и 5 кофи ф

Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање

Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.Нормално ние ги пратите п

вкус : 3 вкусовиПочитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една дол

1.2 L сладолед Машина за Домаќинство Автоматско сладолед Машина Мини Овошје сладолед Создателот Електри

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако ви треба да се користи "други" п

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Совет : ад слика

Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси...

Scroll