Новак
мека Таблета случај 7 паметни лаптоп ракав покрие 7.9 лаптоп случај мини заштитна обвивка кеса за samsung таблета случајот на ТБ-9373

мека Таблета случај 7 паметни лаптоп ракав покрие 7.9 лаптоп случај мини заштитна обвивка кеса за samsung таблета случајот на

Достапност: Залиха
DEN 293.00
DEN 575.52


Параметрите на стоката

Стил:
Моден
Функција:
Водоотпорен,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Материјал:
Гума
Ширина:
17.5cm
Пакет:
No
Бренд Име:
YioLiZy
Должина:
23.5cm
Модел Компатибилност:
за 7 инчен таблет компјутер
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
9373
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Компатибилен Бренд:
Google

Подобро ви се допаѓа

Случај За i Pad Про 9.7" Поклопец Стои со Силиконска кожа Мермер Шема Печатени Funda Случај За Apple i Pad Про 9.7 инч

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс

За Apple Ipad 2 3 4 Мода Заштитни Случај Ретро Smart Спијам и се Будам Случај 9.7 Инчен Квалитет на Секојдневен Leisure

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Може да се користат само За i Pad Воздух 2、i Pad 6,【A1566、A1567】 ( Не се во согласност со типот на машината да се

Може само да им биде дозволено да аплицираат За Леново ЈОГА A12 (12.2 инчен)Други модели не може да се кори

Безжична Bluetooth Тастатура виткање / Флип заштитна СТП кожа случај со mutiple агол стои функција...

modname=ckeditorУлтра тенок покрие случај за 2017 Kobo аура H2 O издание 2 6.8" вода доказ ereader СТП кожа случај+бесплатен

Материјал : СТП кожа.Компатибилен за Samsung Galaxy Tab 4 (7 Инчен) Таблета СМT230 СМT231 Ултратенок и стилски дизајн.З

ВНИМАНИЕ : Ве молиме проверете бои внимателно пред ставање на редПроизводите само одговара за таблет ни

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814

Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Ние ги

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Ви благодариме за соработката Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуг

Ако имате било какви посебни барања од вас, pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги по

Scroll