Новак
За ELEPHONE А1/ S7 Мини/ P9000 лајт/ P8 МИНИ/ Ц1 MAX/ R9 Микрофибер Кожа Телефон ракав Торба Покрие Торбичка Џеб со Картичка

За ELEPHONE А1/ S7 Мини/ P9000 лајт/ P8 МИНИ/ Ц1 MAX/ R9 Микрофибер Кожа Телефон ракав Торба Покрие Торбичка Џеб со Картичка

Достапност: Залиха
DEN 432.00
DEN 479.52


Компатибилен : За ELEPHONE А1/ S7 Мини/ P9000 лајт/ P8 МИНИ/ Ц1 MAX/ R9
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Параметрите на стоката

Материјал:
ELEPHONE А1, ELEPHONE S7, ELEPHONE S7 Мини, ELEPHONE P9000 лајт, ELEPHONE P9000, ELEPHONE P9000E, ELEPHONE P8 МИНИ, ELEPHONE P8, ELEPHONE Ц1 MAX, ELEPHONE R9
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Големина:
For ELEPHONE A1/ S7 Mini/ P9000 lite/ P8 MINI/ C1 MAX/ R9
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Торба
Компатибилен Бренд:
За ELEPHONE А1/ S7 Мини/ P9000 лајт/ P8 МИНИ/ Ц1 MAX/ R9
Тип:
Случај

Подобро ви се допаѓа

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Опис : Стил : Паричникот Стил Стојат Флип Кожа СлучајМатеријал : СТП Кожа & TPU МаскаФункција : Со стојат фу

За Huawei Колега 10 Про 6.0" Премиум Најдобар Квалитет Микрофибер Кожа РакавТорбичка Телефон Торба Случај По

*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети Ве молиме да бидете трпеливи да се чека ако

За Blackview A8 5inch Микрофибер Кожа Ракав Litchi ШемаТорбичка Телефон Торба Случај Покритие За Blackview A81.Оваа торб

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.5x4 инчен (Забелешка : мобилни телефони

За i Phone 7 Плус / 6 Плус / 6s Плус 5.5" рачно изработени Волнени Филц Ракав Торба Џеб Заштитник Торбичка Чанта Т

Боја : ЦрнаГолемина>>[4.5 инчен] : 16.7 инчен] : 15.Функција : Совршен Целосна Заштита, Спречува Гребнатини и Ште

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Објектот боја може да се разликува ма

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за ZTE Сечилото П Лукс 4 G / G Pro / G Лукс / Апекс 2 / Q / G V880 GОпис Бо

Премиум 9 H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран ЗаштитникФункција>> Материјал : Калено стакло Дебел

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

За UHANS Забелешка 4 5.5 инчен Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Случај ТорбичкаТелефон Торба Покрие со картич

За Леново p70 5.0" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав 4 Стилови ТорбичкаТелефон Торба Случај Покритие За Ленов

За BLUBOO S8 Плус 6.0" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав ТелефонТорба Случај Покрие Holster За BLUBOO S8 Плус1.Оваа торби

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

3 D 9 H Криви Целосна Покриеност калено Стакло Екран ЗаштитникФункција : Материјал : Калено стакло Дебелин

За AsZenfone 2 Ласерски ZE500 KL 5.5 инчен Телефон Случај Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силик

Scroll