Новак
SMCJ30CA SMCJ SMCJ30 100PCS

SMCJ30CA SMCJ SMCJ30 100PCS

Достапност: Залиха
DEN 465.60


Игра уреди замена на делови

Параметрите на стоката

боја:
SMCJ30CA BI 100PCS
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
Големина:
SMCJ
Количина:
100pcs
is_customized:
yes

Подобро ви се допаѓа

L4981 L4981 AD SOP20 L4981 A нови моќта за управување со чип печ

Гест Сензор Модул I2 C и GY9960 LLC APDS9960 Збег за Arduino НОВИ GY9960 LLC APDS9960 RGB и Гест Сензор Модул I2 C Збег за Arduino Опис :

DEN 1362.00
1547.52

Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонск

DEN 724.00
762.24

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета...

ЗАБЕЛЕШКА : Овој збег одбор користи ILD213 T optoisolator и дискретни transistors да се поправи логика Доаѓа со два кана

Бруто Тежина (kg) 0.0700Дел Број(Цел Број) 1604 LCDКонекција Pin ЗаглавиеDisplay Format 16x4 КарактерСончева Светлина Не М

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се пот

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о

Целосно променето во pastintegrated засилувач на суровини, ладна, тешко на ѕвонење, широко се користи во HIFI пол

Scroll