Новак
45*45 cm Дома Декор Дизајнер Црно Бела Очила и Мустаќи се Фрли Перница Случај Перница Покритие за Каучот Постелнина Свадба

45*45 cm Дома Декор Дизајнер Црно Бела Очила и Мустаќи се Фрли Перница Случај Перница Покритие за Каучот Постелнина Свадба

Достапност: Залиха
DEN 358.00
DEN 397.92


Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да декорирате вашиот дом, продавници, или на други места.
Оваа листа е за 1 (еден) парче перница ги опфаќаат САМО, вметнете не се вклучени.
Забелешка : Боја застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Бидете сигурни да се провери пред извршување на купување за да се избегне какви било негативни последици. Цевки работ (земе подолу како пример)
Payme nt Политика
· Ние го прифаќаме Зачувам, Western Union, или, T/T во моментов. Или може да се погледне за подароци за вашите најдобри пријатели или членови на семејството во случаи (како што се домашна затоплување, свадба, роденден, итн. За оној што се надвор од акциите,подолго чекање на 7 дена ќе биде necessory.
· За предмети на стоки вредност кои се помали од 10 ДОЛАРИ, екстра испорака задолжен за 2 ДОЛАРИ ќе бидат потребни. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
Нега : Измијте се со ладна вода на нежни циклус или со рака и висат да се исуши.
· Увоз dutes,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Обвиненијата се на купувачот одговорност,па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
· За голем дел од објектите кои се во акции,предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по расчисти исплата. Не користите кајгана.
- Size : 45*45 cm (18 * 18 инчи) (ве молиме овозможи за 1-2 cm големина разлика за рачно изработени причина)
- Материјал : 100% полиестер (Квалитет микрофибер ткаенина)
- Затворање : скриен патент и цевки работ
- Една страна се печатат, грб е соодветните боја на празна бела.

Параметрите на стоката

Големина:
Mustache
Бренд Име:
Slgift
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени

Подобро ви се допаѓа

Нордиските Дом Канцеларија ги Красат Софа Кревет Автомобил Pillowcase Памук 17*17 Inch морска ѕвезда Дополнител

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нем

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напушт

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банка

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

Прекрасна Среќен Божиќ Стил Перница Покрие Дедо Мраз Ангел Балон Троседот Дома Декорација На Перница С

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетБоја : Како на сликаМатеријал : Памук + ЛенГолем

2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Н

) пратката 1.Опис на Многу убава и уникатен дизајн лен фрли перница случај перница маска, направен од вис

(5)П : Дали треба да се плати данок или увозни давачки за мојата цел?О : Ако си за купување 15 предмети, норма

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Шарени Перница Покрие Шарени Мрачно Trigon 43*43cm Плоштадот Геометриски Крои Ткаенина Постелнина За Домашни

Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по н

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1xcushion капак ( не се вклучени вметнување перница ) МАТЕРИЈАЛ : Sequins ГОЛЕМИНА : 40 X40cm перни

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 50 cm x 50 cm / 20" x 20"(appr.>И

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Кина Пост Регистриран

Scroll