Новак
Лов Додатоци Тактички пиштол holster Airsoft IMI стил Рото Holster за Beretta M92 М9 со Еден оџакот торбичка

Лов Додатоци Тактички пиштол holster Airsoft IMI стил Рото Holster за Beretta M92 М9 со Еден оџакот торбичка

Достапност: Залиха
DEN 470.00
DEN 672.00


Направен од крути пластични и полимер.
Доаѓа со двете пиштол и двојно списание holster.
Удобно contoured одговара.
Задржување со нула време за да раздвојување
Обичај се вклопуваат за М9 M92 пиштол.
Мала тежина и издржливи.
Овозможи побрзо се подготви и лесно reholstering.
Апликација :
Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол/ airsoft/ пиштол/ пушка активности
/ Војна игра CS игра/ Надворешна лов

Параметрите на стоката

боја:
Тен, црна, зелена
Број На Модел На:
01
Бренд Име:
CLUSGO
Материјал:
Полиуретански
Тип На Објект:
тактички пиштол појас holster
Материјал:
Полиуретански
ОДГОВАРА ЗА:
М9 M92
боја:
црна,зелена,тен
Погоден за:
десната рака на корисниците
Тежина:
250g

Подобро ви се допаѓа

Пиштол Додатоци Појас Пиштол Holster одговара за GL 17 19 22 23 31 32 со Фенерче LV3 Појас Holster со Светлина, Имајќи 1...

Holster со мека обвивка за да се заштити пиштоли Можете да го трампа торбичка и holster од лево кон десно страна

започнетекрајотДетали : 100% Сосема нов и висок квалитет Оваа Holster одговара на Gl 17 19 22 23 31 Може да се додада

ПРИЛАГОДЛИВИ ХОРИЗОНТАЛНА НОГА РЕМЕНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ВЕРТИКАЛНА НОГА РЕМЕНИ ДВЕ ШИНИ за ДА ПРИКАЧИТЕ ДО

Списание торба торбичка мултиагол брзина списание торбичка За 1.5" појас црна, сина, розова црвено YW DEОпи

Пакет : 1 x Molle Подлога1 x holsterПакетот вклучува : (ве молиме да ни кажете каква боја сакате, како што се "јас с

Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве м

94 CM Пушка Пиштол Торба Торбичка Случај Тактички Airsoft Лов Додатоци Водоотпорен пиштол РанецНаправени со

Ве молиме да биде повеќе трпение Да Бразилецот клиент, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот

Важна Забелешка на Бразил, КупувачотСметаат дека лоша услуга на Бразил Обичаи ,обично тоа ќе потрае ушт

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Оваа Holster погоден за М9 M92 M96 Пиштол Полна отпуштање зафат

Спецификација : Предмет : Тактички нога holsterПогодни за : GL 17 19 22 23 31(Доколку имате било каков проблем во вр

Beretta М9 92 RH Holster Тактички Лов Рака Пиштол Брз Пад НогаHolster Airsoft Макбаскет Воздушен Пиштол Holster Со Списаниет

2017 Нови Тактички Поместена Сокриени Глуждот Holster Црна Лов Торба Појас Рака Појас Глуждот Нога Пиштол Holst

Удобно contoured одговара.Овозможи побрзо се подготви и лесно reholstering.Едноставно depress лост и отстранување на

Бесплатен Превозот Воена Airsoft Пиштол Футроли Борба Тактички Појас Футроли за Colt 1911 Airsoft bd6153 1 Детали : Мат

Scroll