Новак
леб палета со PC покрива, печива торта екранот, правоаголни леб кошница, складирање кошница,овошје кошница

леб палета со PC покрива, печива торта екранот, правоаголни леб кошница, складирање кошница,овошје кошница

Достапност: Залиха
DEN 10800.00
DEN 12000.00


Производ големина : Кошница L52.5*W32.5*H9cm транспарентен свежа маска : L54*W33*H18cm
Производ во боја : кошница крем боја, покривање на транспарентен боја
Материјал : производи кошница : храна одделение PP (полипропилен), опфаќа : КОМПЈУТЕР (поликарбонат)

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
PDB
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Спецификација:
0.7-0.9M

Подобро ви се допаѓа

Други земји : со 2535 работни дена Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Ние ќе се обидеме

Количина : 5 PCS / SetТип : LED СвеќиБоја : 9 Colors Да се ИзбереМатеријал : ПластикаГолемина : About3.6*4cmОблик : Столб5pcs

40pcs / многу Мини рачно изработени Прекрасна Сребрена Ѕвезда Торта Topper Украсување Снек Коктел Свадба, Род

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обид

Бебе Туш Роденден Декорација Деца Casamento Персоналните Роденденска Торта Toppers Корист,Custom Name Роденденска Т

торта алатка Ferris Тркала 8 Чаши Cupcake Стојат Торта Носителот на Екранот Свадба Партија Роденден декорации

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангла

Чекање за вашите нарачки!Слики од примерокотХартија БоиПакување & ИспоракаПакувањеОбично 50 компјутери

ГДин & ГЃа Лилјак Животинско Свадба Торта Знамиња Мулти Бои Акрилик Торта Topper За Свадба Годишнината Пар

48pcs Цртан филм Јура Диносаурус Cupcake Topper Зема Роденден Украси за Деца Услуги свадба декорација Партија Ма

материјал : хартијабоја : како на сликаколичина : 20pcs whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбедуваме

Материјали : H igh П uality Торта topper На topper мерки 6"W x 5", H (15.24cmx12.7cm) ве Молиме имајте предвид На торта topper назад

3 Гуми Луксузен Злато Чаша Торта Стојат полица за Свадба Партија Роденден торта стојат украси снабдувањ

Гдин и Гѓа Торта Topper Ласерски Сече Дрво Свадба Торта Topper Злато Сребро за да изберете свадба декорација

23cm високи мечето Неколку Свадба Торта Topper декорација свадба автомобил декорација свадба подароци услу

Scroll