Новак
iphone eeprom поправка на машина за iPhone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстрани

iphone eeprom поправка на машина за iPhone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстрани

Достапност: Залиха
DEN 18605.00
DEN 21888.00


. iphone eeprom поправка на машина за i Phone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстрани
Биле тестирани од страна на нашите професионални работници пред пратката;
Добро сандак;
Нашиот работник ќе ви даде попуст ако цел многу; Повеќе детали или прашање за оваа точка ве молиме контактирајте со нас;

Параметрите на стоката

боја:
Сина
Број На Модел На:
iphone eeprom поправка на машина
Бренд Име:
KZT

Подобро ви се допаѓа

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ви благодариме.Отвориtop / Clamshell структура 2.Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврз

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

.Biosот SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело НеДемонтажа Програмирање Клип Г

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

ANDK Стандард TSOP480.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC3540482031 / 035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место Негативни повратни ин

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

Scroll