Новак
LUKENI Нов Дизајн Елегантна Бела Боја Кубни Циркон Цвеќиња Студ Обетки За Свадба Невестата Накит

LUKENI Нов Дизајн Елегантна Бела Боја Кубни Циркон Цвеќиња Студ Обетки За Свадба Невестата Накит

Достапност: Залиха
DEN 489.00
DEN 603.84


Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / годишнината Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Применливи подарок-давање прилики : свадбена, роденденски подарок, нешто различно Пакување : независни пакување Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
SYDYZ010256
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Студ Обетки

Подобро ви се допаѓа

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bij

Повратните информации Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со наша

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без

ГШ 2017 се Зголеми Златна Боја Високо Полиран Обрачот Голем Студ Обетки Поплочен со ААА Австриската Кубни

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамНие секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!в

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Пред целние ќе испрати нов дизајн за вас2.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ако ва

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverГолемина 5*12.2 mmПовод Подароци, Партија, Ангаж

значи, вие не треба да се прашање на спор.Ние исто така нудиме брза испорака метод : Ако ви е потребна за З

значи, вие не треба да се прашање на спор.Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување

Симулирани Бисер Обетки Двојно Страна Вертикална Виси Уво Накит Додатоци За Wemon Свадба Подарок Објект И

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Дрвото Форма Студ Обетки Црвено Виолетова Боја Кристално Јасно Кубни Циркони Уво Ноктите Кристал Мода

Scroll