Новак
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 2 ПАКЕТ Соларни центарот на Вниманието Напојува Светилка Виолетова Боја Соларни Светилки Отворено Осветлување Ѕид Светлина За Градина уличното осве

Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 2 ПАКЕТ Соларни центарот на Вниманието Напојува Светилка Виолетова Боја Соларни Светилки Отворено Осветлување Ѕид

Достапност: Залиха
DEN 1367.00
DEN 2040.00

Избегне лисја или прашина occlusion,тоа ќе влијае на квалитетот на полнење. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие.458 KG
Пакет Се Вклучени :
2x Solar Пејзаж Светлина
6x Screw
6xplastic проширување цевка
2*Упатство
Две Инсталација Опција :
1.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни да го вклучите се префрлат пред употреба. За да го вклучите светлото во текот на денот, ве молиме целосно покривање на соларен панел и бидете сигурни дека нема извор на светлина или сонце откриен.м е најдобро време на полнење за соларна.
Зошто нашите Сончевата светлина?
Лесно да се постави : Снабдува со светлината е основа колец тоа што можете да закачите, која може да се користи за место светло во почвата/кал или нешто мека да остане исправена. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Имаме 2 година ограничена гаранција за секој дефект на објект(со Исклучок на погрешна работа или физички оштетени од страна на купувачот)
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период и во оригиналното пакување.
Внимание Ве Молам
Увозни давачки, даноци и давачки кои се случи во купувачот е земја не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија. Корисниците се одговорни за враќање превозот надомест. Ние ќе го изберете, брза и сигурна испорака метод за нашите почитувани клиенти.
Долго време работи : може да ја осветлат 8-14hrs по добивање Целосно Наполнета(5-6hrs).
Сте имале тесто се направи исплата во рок од 3 дена или се справи со бидат откажани.
Превозот Време
Ние ќе подготви и пакет пакетот што е можно поскоро откако ќе се направи исплата.
Секој објект ќе бидат тестирани пред превозот. Ве молиме да ни понудат на следење на број во време, како и.7 V 2200 MAH(18650 секој led)
Производ Материјал : ABS
Внатрешен Кутија Големина : 195*150*100 MM
Оперативен Режим : Светло контрола,сончева енергија, цената на вградената батерија во текот на денот, светлата вклучи автоматски во текот на ноќта
Осветлување Време : Повеќе од 12 часа
Работа проток : 100 MA
Водоотпорен класа : IP65
Производ Тежина : 0.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
виолетова боја
Извор На Енергија:
Сончевиот
Број На Модел На:
led соларна светлина
Карактеристики:
заштеда на енергија
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Гаранција:
24M
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ
Стил:
Новина
Е Светилки Вклучени:
No
Име:
отворено соларни на вниманието
Wattage:
2W
Име на производ:
Сончевата светлина (тревник светлина)
Соларен Панел:
5V 2W
Материјал:
ABS
Осветлување час:
8
оперативен тековната:
100ma

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути

Стави светлината, каде и да сакате, како балкони, courtyards, продавница windows, итн Светлината ќе работат автом

22 LED Батерија Супер Светло Отворено Далечински Управувач Светла Соларни Кампување Светла Светло Двор А

ТИЗГРЕЈСОНЦЕ Соларен Погон на Вниманието 2 Топло Бела Светла со Соларен Панел Отворено Осветлување Пеј

Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухMail.Одобрението за промет на големо се добредојден

Авто одложување и се врати во темно за да се заштеди енергија.Човечкото тело индукција на владата : кога

ПАРЦЕЛИ : Почитувани, кога ќе добиете предмети во 48 часа ,ве молиме проверете внимателно првиот доколку

Метод на Работа1 Бидете сигурни дека соларен панел не е затскриена од сонцето, или на светлината не може

Карактеристики : Светла 2 LED обезбеди до 69hours на страна 45hours полнењеМатеријал : ABS (бела школка)+ PPLED Осветлу

Спецификација : 1 Точка Име : Соларна led свеќа светлина2 Емитуваат боја : Топло Бела3 Материјал : ABS.4 Батери

Притиснете 3 секунди исклучување или за да ги отворите,2 Светлината може да се продолжува за 5 секунди по

Нови Соларни Градинарски Светло со Сензор за Движење Светилки 60 Leds Соларен Панел Led Светилка Водоотпоре

Внимание Ве МоламУвозни давачки, даноци и давачки кои се случи во купувачот е земја не се вклучени во це

Ве молиме да биде трпеливо чекање Водоотпорен, отпорни на топлина, отпорни4 Светлината интелигентна кон

Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Превозот : * Повеќето од нашите зделки се пр

Ние со задоволство ќе ви помогне .Ако ви се задоволи со нашите предмети,ве молиме да ни даде позитивни по

Погодна за внатрешна и надворешна декорација употреба Обидете се да омекне земјата со вода и потоа вмет

Добра водадоказ за сите временски услови за користење надвор;на сокриени ѕиднимонтирање дизајн придон

Оваа соларна светилка е нашиот најнов тревник ламба, само да се стави тоа во локацијата на сончевата све

Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење 46 LEDs Соларни уличното осветлување Водоотпорен Отворен Градина Б

Поврзани Објекти Топла Сончевиот Пламен Треперење Градина LED светло IP65 отворено Smart LED Светилка Светлин

Нови 20 LED Соларна Светилка за Извоз ПИР Сензор за Движење Светилки Улица Ѕид Градина Скалите Триаголник

Карактеристики : Енергијанамалување често ги тера луѓето беспомошни, и итни светилки може да им помогне

Опис на производот : Push копчето прекинувач за ИСКЛУЧУВАЊЕ, ВИСОК, НИЗОК прилагодувањата на светлото, 1416

4 W извор на Светлина : 2 парчиња SMT led (2.За возврат, ќе добиете попуст следниот пат Ви благодариме!Топла Про

Scroll