Новак
Едноставна Е Убава Креативна Т-Маица За Дами 2017 Лето Kawaii Круг Вратот Секојдневен Т Кошула Тенок Одговара Домот, Жените Блузи Tees

Едноставна Е Убава Креативна Т-Маица За Дами 2017 Лето Kawaii Круг Вратот Секојдневен Т Кошула Тенок Одговара Домот, Жените Блузи

Достапност: Залиха
DEN 336.00

Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас .Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате. 6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Подобро ви се допаѓа

Тоа е помала 2 или 3 големина од НАС и Еврото.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја иско

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги :

Големина на Рамо Биста Ракав Долго M 47 110 72 L 48 114 74 XL 49 118 76 2 XL 50 122 78 3 XL 51 126 80 (CM)​Мојот драг пријател : Постој

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд...

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Затоа вашиот позитивен фидбек од

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

Answer : ___________________________ Note : Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.Услови : 1 : Чесни,најдобр

Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потр

Scroll