Новак
12pcs(26*25) Антички Сребрен Опрема Печатење Шарм одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан Pendant DIY Метал Изработка на Накит

12pcs(26*25) Антички Сребрен Опрема Печатење Шарм одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан Pendant DIY Метал Изработка на Накит

Достапност: Залиха
DEN 188.00
DEN 268.80


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Опрема Печатење
Големина:
26*25mm
боја:
антички сребрен
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Висат дупка:
2mm

Подобро ви се допаѓа

сад $ 1.4 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.5 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway / Global Соберат / Western Union / Свет Платат онла

37 / многу$3.15 / Парче Парчелебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за с

Нов Стил на Модата Кубни Циркони Шарм Конектор За Ѓердан, Отворајќи Micrro Cz Полигон Connecto За DIY НАКИТБоја : к

Точка ИМЕ : 10 Компјутери 20 MM Pendant Празно Прилагодувања за промет на Големо Месинг Материјал DIY рачно изра

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките Вашиот емејл обично ќе се одговори

WTP858 Charm Злато Аметист Крило Pendant за Ѓердан природни аметист убава крило pendant суровини аметист pendant тргови

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 30ммКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : ЈасноМАТЕРИЈАЛ : Кристално СтаклоПЛАЌАЊЕ,

Европската Бренд Стил2 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговор

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА1 Пр

Нов Стил Ѓердан Хривнија Микро Отвори CZ Кристал Приврзоци Конектори Златна Боја Метал Конектори За Изр

Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања Ако некој објект е пристигна скршени, ве

Ве молиме контактирајте со нас преку епошта пред да ја врати стоката Тоа нема да помогне да се реши проб

Топла продажба 50pcs / многу сребро музика забелешка Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит привр

Ако информациите не е во ред, ќе го пропушти парцела и да ја преземе одговорноста од себе...

Пол : Унисекс Метал : Бакар Боја : како на сликата Шема : круг Синџир Должина : 50cm Pendant Големина : 5x5mm Синџир

Најголемиот ДЕЛ 30 ѕвезда шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПР

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 20.5 мм*13.5 мм(за 0.81*0.53 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски на

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Име : Сребро Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Сонцето Шарм$2.96 / многу$2.96 / многу$2.96 / многу$3.16 / многуЛ

Scroll