Новак
Печатење машини Мастило притисок switch Q25R1C-L3-Y за Флората LJ3208 LJ320 голем формат принтер ink проток вентил

Печатење машини Мастило притисок switch Q25R1C-L3-Y за Флората LJ3208 LJ320 голем формат принтер ink проток вентил

Достапност: Залиха
DEN 2625.00
DEN 2822.40


опис на производот
Печатење машини резервни делови Мастило притисок switch Q25 R1 C-L3-Y за
Флора LJ3208 LJ320 принтер ink проток вентил
производ спецификите
внимание ве молам
производ екранот
плаќање /испорака /враќање
испорака детална :
1. Ве молиме confrim вашата Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка .ние ќе испрати
производот за да можете веднаш по извршената уплата
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната , стигнат до поголемиот дел од земјата
околу 30-50 работни дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако donot добиете производот во 50 работен ден .
и ве молиме да ни даде 3 работен ден да cheacking на undelivered пакет
и причината .Ако тоа е нашиот производ ,ние ќе рефундирање на парите за вас
Се враќа
1.Целосна наплата ќе се даваат ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба
2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за reture превозот со правилно пакување
4.Откако примање содржини. ние ќе рефундирање на дека веднаш
пакет и повратни информации

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
Притисок мастило се префрлите
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
Флора Притисок мастило се префрлите
користат за:
За Флората LJ3208P LJ320P LJ3208K LJ320K растворувач печатач
Местото на Оригиналот:
Кина
Пакување:
1 buc
боја:
Жолта
Број На Модел На:
Q25R1C-L3-Y
Превозот начин:
dhl емс тнт fedex кина, воздухот пост
испорака ден:
1-2working ден по потврда на плаќањето
Пакет:
картон
Функција:
најдобар квалитет

Подобро ви се допаѓа

MPC2500 Основно Полнење РолериОЕМPN : Ricoh C 2500За употреба во : Ricoh Aficio MPC2500 / 3000 / 3500 / 4500НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ

Промет на големо со 10pcs / многу Пикап Ролери за Брат HL5440 5450 6180 W LJ3700 MFC8510 8710 8810 8910 M8600 Печатач Делови Специфи

2 парчиња Висок квалитет! Jyy пумпа 24v 3w ув мали мастило пумпа за растворувач печатачИмаме мал мастило пум

опис на производотпромет на големо со широк формат piezo печатач со dx5 глава за печатење датум кабел висок

опис на производот34pins сплит DX7 печати ја главата кабел за xenon еко растворувач печатач соF189010 DX7 глава за п

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh MP4000 B 4000 B MP4001 5000 500

Вашиот конзистентна поддршка propels нас да прават нашите најдобри за вас Ве молиме проверете со вашиот зе

Висок квалитет на Пикап Ролери и Одвојување Подлога Компатибилен за HP5000 5100 Пакување : НеутраленВреме на

SEEBZ 3600 Скали Нова Голема Вози Опрема Хартија Храна Опрема За METTLER ТОЛЕДО 8442 3600 3610 3650 3880 E+ 3600 E+ Скала

производ discripitionВисок Квалитет!!! Еко растворувач печатач dx4 глава покритие dx4 глава за печатење адаптер

започнетекрајотВисок квалитет на пренос појас за чистење на ножоткомпатибилен за Ricoh Aficio 350 450 MF3570 4570 3550

Име : ПЕТ етикета налепници 80x40mm 1000pcs една ролна sigle ред водоотпорен висока температура отпорни може да п

Сите пакети се придружени со Следење на број.Q129260064 Медиуми машина собранието Применливи модели : HP Designjet

Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени др

Купувачи се одговорни за овие трошоци (во случај).Име : Само лепило бели празни термички налепница етике

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозо

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh Aficio 550 551 650 850 1060 107

Опис : Име на производ : Горниот Fuser Топлина Ролери + намали Притисокот РолериСе користи за : Kyocera FS4100 FS4200 FS

Висок Квалитет на Оригиналниот Teardown Fuser Единица Компатибилен За Canon IRC4080 IRC5185 IRC5180 IRC4580 4080 5185 5180 4580 Греење

Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, ил

Внимание : 1 : Почитувани Клиенти, ве Молиме да ги проверите слики и детали внимателно пред да го одржи ре

Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОС

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 д

Scroll