Новак
ЕУ/САД Plug Дома Ѕид Конектор за Напојување AC Адаптер+USB Полнење Кабел Кабелот За Sony PlayStation Psvita PS Вита PSV 1000

ЕУ/САД Plug Дома Ѕид Конектор за Напојување AC Адаптер+USB Полнење Кабел Кабелот За Sony PlayStation Psvita PS Вита PSV 1000

Достапност: Залиха
DEN 263.52

Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.

Параметрите на стоката

Спецификација:
EU
Бренд Име:
KomoKe
боја:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
Дома Ѕид Конектор за Адаптер+USB Конектор за Кабел за Податоци кабелот за PSV
SONY Модел:
PlayStation ВИТА

Подобро ви се допаѓа

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде ор

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 16.8 VDC Излезна Струја : 2 AБатерија Тип : Батерија На ПакетОценка фрек

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

MASi KEN USB Двојна Безжична Држачи за Полнење Dock Станица За Sony Playstation 4 PS4 Џојстик Контролер Стојат Носителот

Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на п

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 1АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време Ние Не Сме Одговорни

FOXSUR 5 V 15 W Соларни виткање торба Отворено Соларен Полнач Панел 5 V 2.5 max Количка за полначот, Преносни Качув

5 НаПолнење напон : 88.2 VПолнење на струјата : 8Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемператур

FOXSUR Автомобил 12 V батерија, тестер на LCD Батеријата Аналитичар Автомобил Полнење Дијагностички Алатка Г

Напон на конверзија делови, СоЦиклус по Циклус C urrent Ограничување, меки почеток функција,со ESD Заштита.2)

Испорака листа : 1 3 V CR215270 на полначот на батеријата 1 2 Следење на број 1 Ако ви е потребен полнач + батери

Soshine 9 V V1 батеријата брз полнач Брз Полнач + 2 парчиња Soshine 9 V NIMH 280m Ah батерија Спецификации : Полначот : Вле

главни функции : Dualканал независни задолжен за откривање, капацитетот на батеријата, внатрешна батериј

Опис : Состојба : 100% сосема нова Боја : Црна Материјал : ABS Приклучок тип : ЕУ plug Влезен напон : AC 100240 V 50 / 60 Hz

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде ор

Карактеристики : 1) со висока точност напон, детекција коло;2) терминал на држачи за користење на висок на

Прикачете USB уреди за да Di Gi Yes паметен полнач за дополнување или полни. 4 Универзална полнење пристаништ

@230 Vac / 50 HZЕфикасност : ≥85 Излезниот Приклучок : како што се : 48 V 13 S 60 Ah литиум батерија, Текст 110 Vac САД 3prong п

5 АЛитиум батерија полнење на струјата : 2 * (4.Карактеристики на производот : LCD дисплеј, капацитет за анал

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 1АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

EA0002826Карактеристики : Одговара за 2 / 4pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd батеријаLED индикаторот покажува полнење напредок :

Scroll