Новак
Сите Големина Кристално Стакло Овална да се Шие на камен Кристално јасна AB 7*10мм се 10*14mm,11*16,13*18,17*24mm шиење накит монистра фустан одлуки

Сите Големина Кристално Стакло Овална да се Шие на камен Кристално јасна AB 7*10мм се 10*14mm,11*16,13*18,17*24mm шиење накит

Достапност: Залиха
DEN 225.00
DEN 320.64


Параметрите на стоката

боја:
7x10mm 72pcs, 7x10mm 432pcs, 10x14mm 36pcs, 10x14mm 180pcs, 11x16mm 36pcs, 11x16mm 180pcs, 13x18mm 28pcs, 13x18mm 140pcs, 17x24mm 12pcs, 17x24mm 48pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Овална Форма
Техника:
Полиран
Број На Модел:
станот назад да се шие на кристал камења
Назад:
станот назад две дупки
Дупки:
Шие-На 2 дупки
Употреба:
венчаница,облека,чевли,кеси..изработка на накит
is_customized :
Yes
Големина:
all size available

Подобро ви се допаѓа

1000 Мешани Светла Боја 4mm Круг Дрво Монистра~Дрвени семе монистаВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за кв

500 Мешани Светла Бонбони Боја 8мм Круг Дрво Монистра~ДрвениВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалит

Превозот1.ако не сте добиле елементи во месец предмети или оштетена на начинВе молиме љубезно ве молиме

100% Сосема Нов.Материјали : ПластикаБоја : како на сликата бојаГолемина : 13 мм ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 35 дена по вашата исплата.2 Ние ќе брод вашата објектот врз о

Ако имате било какви прашања во врска со производите, pls контакт со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да г

Квалитетот на нашите кристал камења е многу блиску до СОНЦЕТО кристал скапоцени камења...

Производ : обликува школка бисери Мушка Овие зрнца се идеални за Свадба Корист, Scrapbooking, Занает, Коса,Текс

51 Кафе Дрвен Крст Монистра Шарм 42 X24mm Дрво ПриврзоциВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел

0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : ЗеленаКоличина : 40 PcsДел Бр Се надеваме дека може да се разбере ова..

Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во

· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со

Сосема нов ,со Висок квалитет, Тие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за

Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да з

*******Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! ******* Доколку купите повеќе, н

контактирајте со нас, ние може да ви испрати нашата Боја Шема за вашиот референца.· Ние може да се испрат

Scroll