Новак
Прашка Тактички Пиштол Еластична Lanyard Пролет Задржување На Јаже Keychain Кампување Пешачење Отворено Алатки За

Прашка Тактички Пиштол Еластична Lanyard Пролет Задржување На Јаже Keychain Кампување Пешачење Отворено Алатки За

Достапност: Залиха
DEN 120.00
DEN 149.76


6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.26",се Протега на Должина : 128cm/50.39"
Боја : Црна,Војска Зелена,Каки
Материјал : Трајни Најлон, Пластика,и Ментално Кука
Пакет Содржина :
1 x Пиштол Lanyard
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
YYEDC

Подобро ви се допаѓа

Кога тежината на песните останува стабилна, тежината на податоци ќе се заклучи автоматскиПогодно за се

Опис На ПроизводотСостојба : НоваПроизвод големина : 20.0*10.0*10.0 CMПакет големина : 20.0*10.0*10.0 CMБруто Тежина : 0.2

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и складирање со мини големина Голема идеален з

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",Доколку ви се допаѓа нашата прода

Карактеристики : Копче ПрстенСпецификации : Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликСлика :

Тоа е високо квалитетна најлон прилог уред Широк дел од webbing и го заменува метал carabiner за приврзаност на l

Спецификација : Материјал : Нуркање платноБоја : Црна / Сина / ЦрвенаГолемина : прибл 23cmx13cmx5cmТежина : околу

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Опис : Елас

Ви благодариме за разбирањето! 3 Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и усл

Карактеристики : Сосема Нов и Висок КвалитетМоже да се користи од страна на жените или мажитеИдеален за

Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Повеќето ЕУ

Дувачкиот заптивка поставени од страна на девет 1.5 дијаметар од не ' рѓосувачки челик монистра изработе

Карактеристики : Само заклучување carabiner се справи со дизајн, лесно да се спроведе.Удобно carabiner се справи

Имајте пријатен шопинг време! 2 парчиња Практични Висока Јачина Најлон Појас Кука Тока Виси Keychains со Прс

Крајната СјајInTheDark Gadget Keyring! Ова Само Возвишеното сигурносен Уред е специјално дизајниран за означување

Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние

Ако производи sended со грешка или клиент добие производ со оштетување, итн.

Scroll