Новак
20pcs/многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки

20pcs/многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки

Достапност: Залиха
DEN 954.24


20pcs/многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер кап завртки Материјал : Оценка 5 титаниум 20pcs торба Цената е за 1 торба. Раководител : DIN912 штекер капа Тема : M3 стандард мала тежина,Висока јачина-Најдобар Избор На фотографии може да има боја разлика од актуелните теми, бидејќи на светлината. Се надевам дека ќе можат да го разберат. Ако ви треба други големина,ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака или контактирајте со нас. -Превозот : Цена : ние продаваат во нашата трговија на големо цена за поддршка на повеќе мали клиенти. -Howerver,повеќе квантитет,подобра понуда.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. -Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. -Во случај на објектот е дефектен,ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот,ние ќе се замени со нова. -Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми. ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Ви благодариме!

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Број На Модел На:
ST008
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
Jocuton
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Издробен
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Технички параметри:
Вредност 10

Подобро ви се допаѓа

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

Walkera Hotenx делови Hoten XZ1 1 Пропадна слетување Заклучување Блок

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2 3 K висока ја

2 парчиња РК Резервоар за Гориво Делови на Гориво Цевка Затка Масло Конектор D4.5mm

Собрани 4mm целосна обвивка и безбедно Банана приклучок DIY табелапен 4mm обвиткан Plug 25.503 собраниетоТип 4mm ц

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Вашето мислење е навистина важно за нас Но, треба да се обрне и назад такси превозот.3) Ако не можете да се

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

EBOYU(TM) 6 Парови 5050 C W / CCW PC 3 Сечилото Пропелер за Walkera F210 250 QAV250 ZMR 250 260 H280 300 Трки Летало РК QuadcopterКарактеристи

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

100% нови стокиИме : електричниот стартерБрој : 70111Број на пакети : 11)Вашата Повратна информација е нависти

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining ...

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

Scroll