Новак
Топ Quatlity Мека 3D Lash Лажни Волумен Трепки Природно Црна Лажни Mink Eyelash Од Кореја шминка алатки бесплатен превозот

Топ Quatlity Мека 3D Lash Лажни Волумен Трепки Природно Црна Лажни Mink Eyelash Од Кореја шминка алатки бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 307.00
DEN 384.00


Параметрите на стоката

Навивам:
C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
волумен eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
3D Volume lashes
Количина:
1 фах
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Материјал:
Корејски свила
квалитет:
меки и удобни
Должина:
9-14mm
Дебелина:
0.05 0.07 0.10
Навивам:
C D навивам
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Goup

Подобро ви се допаѓа

на Превозот време, преку ЕМС : 58 работни денаFeed врати & услуги на Клиентите : Вашето мислење е навистина в

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидату

Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна 8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклуч

25 mmДолжина : 13mm / 14mmКарактеристики : Те прави привлечна, шармантна, мода и шик Со водоотпорен лепило се ко

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земј

3 D Реално Mink Lash Сјајот Пакување Врвен Квалитет 10 Pairs Mink Трепките рачно изработени Црна Terrier за Lash Екстенз

Професионални 15ml Eyelash Лепак Лажни Eyelash Лепило Лепак Црна Висок Квалитет Шминка Алатка парчеПрофесионал

Пакетот Вклучува : 3 Пара Лажни Трепки Игран : Лесно за Обликување, Супер Меки Материјал : Вистински Сиби

Пакетот Вклучува : 5 Пара Рачно Изработени Лажни Трепки Функција : Удобно & Висок Квалитет Материјал : Си

Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме с

YOKPN 1 Пар Шарени Пердув Фаза Шминка Лажни Трепки Моделирање Партија Маскарада Претерани Лажни Трепки Пр

Еден лосион : за perming Б лосион : за фиксно Како да се користи 1 Бидете сигурни дека eyelash навистина чиста и с

Plz се разбере Па ве молиме обратете се до нас и ќе добиете ве молиме резултат!.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1 У

Stars Colors Comapny Нова технологија, лепак : 1.со мирис2.НЕМА чувствителни3.Брзо сува 5 секунди4.Направен од Приро

100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНапра

Добредојдовте да ја посетите , ако било какви посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да доз

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да г

Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Пакет

Scroll