Новак
2 Парчиња/Set Риболов Професионални Намамат Minnow Квалитет Мамка Ласерски Тешко Вештачки Мамки 3D Очи 9cm 8g Риболов златни рипки

2 Парчиња/Set Риболов Професионални Намамат Minnow Квалитет Мамка Ласерски Тешко Вештачки Мамки 3D Очи 9cm 8g Риболов златни

Достапност: Залиха
DEN 80.00
DEN 105.12

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.

Параметрите на стоката

Електрични или Не:
упатство
Бренд Име:
sunlure
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето
Со Скала или Не:
No
Тип:
Не-barb Кука
Обликот:
High-carbon чудак кука

Подобро ви се допаѓа

Атрактивни Максимална Фати 100pcs Долго 18mm / Ширина 7mm 8# Нимфата Летаат Врзување Куки Убодни Barbless Злато, Ник

Почитувани Клиенти : Ние ќе имаме Кинеската Нова Година Празник од 722th Февруари И ние ќе го запре превозо

3#12# 70pcs / кутија Риболов Куки Комплет Различен Дијаметар од Бодликава Кука Fishhooks Со Кутија Крап Риболов в

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Плаќање и Испорака1) да ја прифатиме Alipay(ЗАЧУВАМ), Paypal.Пакување големина може да бидат различни од пакето

Ако се уште не постои следење на информации во 7 дена подоцна, ве молиме да ни оставите порака ПОБРЗО...

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Штом ќе д

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&заменанастава...

Mustad Риболов Кука 10pcs / Многу 2 / 0 3 / 0 4 / 0 5 / 0 6 / 0 7 / 0 8 / 0 9 / 0 Метал Убодни им Помогне на Куки Нерѓосувачки Чели

2 парчиња Trulinoya Волфрам Главата Гума Убодни Кука 5g Меки Силиконски Жица Брада Намамат Риболов Куки Isca Ве

5pcs 10 / 0 Голема Големина Хемиски Наострен Обложени Сом Куки 8832 Солена Вода Висок Јаглероден Челик Големи

Риболов куки Емулација Инсекти Летаат Fishhook Висока Јаглероден Челик Летаат Риболов Куки 40 Pcs во Полето 3

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Ви благодариме!Пакетот вклучува : 6

Почитувани Клиенти : Ние ќе имаме Кинеската Нова Година Празник од 722th Февруари И ние ќе го запре превозо

За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена.Бо

MNFT Нови риболов Антикука Експлозија Опрема Кука Анти Поврзани Бомбардирањето Кука Увезени Висока Јагл

Scroll