Новак
Hermosa Накит Шарм Multicolor Елипса Тенис Хривнија 925 Фунта Сребрени Нараквици 7 инчен

Hermosa Накит Шарм Multicolor Елипса Тенис Хривнија 925 Фунта Сребрени Нараквици 7 инчен

Достапност: Залиха
DEN 1100.00
DEN 1294.56


Hermosa Накит Шарм Multicolor Елипса Тенис Хривнија 925 Фунта Сребрени Нараквици 7 инчен

Параметрите на стоката

Метална боја:
Platinum Позлатен
Должина:
17.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
No
Функција:
Моден
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
91.5ct
Метал Печат:
925
Големина:
7 inch
Главниот Камен:
Бела Топаз Morganite Розова Topza Аметист Peridot
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ Note : Чиста трговија на големо нерѓосувачки челик хривнија НЕ е support>200usdбесплатни изр

0dongsheng ФАНТАЗИЈА УНИВЕРЗУМОТ се Прашувам Жена Шарм Хривнија W Шарм Круна Shield Pentagram На Белегзии&Алка 25 Сос

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое мо

Бесплатен превозот за сите редЦелОвој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации к

Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудим

wWel Mag Врвен Квалитет На Здравствена Магнетни Германиум Нараквици Био Енергија Од Не ' Рѓосувачки Челик Н

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Боја несовпаѓа

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Круг 3мм Кубни Циркон Тенис Хрив

Хривнија должина : 18.4 cmМатеријал : Кубни Камен ЦиркониГлавната Бои : ШарениPera Гроздобер Стил Биг Цвет Му

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 23cm*11mmТежин

Димензии : 3.5 MMБоја : СребренаКоличина : 20МЗошто z Supplies Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги

Во вашата услуга!Објект : Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените Розова Бела Топаз Циркон На

Бренд име : BRAVKISНакит тип : Нараквица & ЗакачамКамен материјал : Кубни камен ЦиркониМетал материјал : Бака

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија

0Топла Продажба Мажите Хривнија Природни Камења во Живо Гира Хривнија Вулкански Камен Монистра Фитнес

0Моден Унисекс Нараквици Barbell Природен Камен Метал Златна Боја Barbell Монистра Фитнес Молитва Гира Наракв

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со предмети и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повр

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Scroll