Новак
Божиќ фестивал жени / мажи зима Црвен Долго јакна raccoon крзно јака Г-дин Г-ѓа црно крзно во внатрешноста паркови

Божиќ фестивал жени / мажи зима Црвен Долго јакна raccoon крзно јака Г-дин Г-ѓа црно крзно во внатрешноста паркови

Достапност: Залиха
DEN 23904.00


Божиќ фестивал жени / мажи зима Црвен Долго јакна raccoon крзно јака Г-дин Г-ѓа црно крзно во внатрешноста паркови
Краток стил beading крзно паркови кратки детали : Производ Божиќ фестивал жени / мажи зима Црвен Долго јакна raccoon крзно јака Г-дин Г-ѓа црно крзно во внатрешноста паркови Школка Материјал 100% Чист Памук Обвивка Материјал Фокс /Бивер Зајакот /синтетичко крзно Дизајн тип Во парк/OEM крзнено палто Боја тип Како слика и да се прилагоди на клиентот како Грб верзија Секојдневен, но со некои повеќе армија елемент крзнено палто за Перење Начини Сува-исчистени/Не белење/Отворајќи во сенка
Нашата продавница е професионална за производство на високо-квалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Т-маица. Ние сме фабрика директна продажба,може да се направи трговија на големо бизнис,ОЕМ,ODM,со нетрпение очекувам да слушнеме вашето барање. Сега се земе вашето време и да уживате во вашата шопинг!
Војска-зелена боја, памук-платно
Целосна поставата на вистински Кореја висока розова боја faux крзно закрпи
Реверзибилна
Унисекс стил,Ако ти се мажи,ве молиме изберете еден поголем големина
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Долги ракави, со quilted поставата и копчето за прицврстување на манжетни
Flapped пред џебови
Внатрешни drawstring половината и полите
Криви назад полите, центар-назад полите шлиц
Сокриени zip центар-пред прицврстување

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Бренд Име:
MMFENR
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
M002
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Материјал:
Raccoon Куче Крзно,Faux Кожа,Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Декорација:
Копчето,Крзно,Џебови,Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Облека Должина:
Долго
Стил:
Воени
Боја Стил:
може да изберете боја
Шаблон Тип:
Мода нови beading стил
Дебелина:
Дебела Топло Крзно
Школка:
Чист Памук
внатрешна:
Faux крзно лагер
Botton:
Железо snap копчето
аспиратор:
Отстранлив raccoon крзно маскирани
Патент:
Сите чист бакар
боја:
Слика и изменуваат
перење:
Суво-исчистени/Не белење/Отворајќи во сенка

Подобро ви се допаѓа

ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm S 54 37 / 88 M 55 38 / 92 L 56 39 / 96 XL 57 40 / 100 2 XL 58 41 / 104 фустан големина е

Ние нудиме 12 Месеци Гаранција.Повратни информации1.Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важе

ГОЛЕМИНА : 84130 CM БИСТА МОЖЕ ДА СЕ НОСАТГолемина должина 75см ракав 55cmпочитувани купувачот : овој голем јак

Есен&Зима Faux Крзнени палта долг ракав Мода Топла Јакна Outwear Жените Крзнено Палто Жените Облека

Напомена : ве молиме оставете порака за да продавачот за yoru висина, тежина и големина на градите ако не м

големина информации забелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со про

Покрај тоа, Обединетото Кралство, Франција, Израел, Австралија, Канада, Норвешка, Саудиска Арабија и дру

ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm S 46 56 35 82 M 47 57 36 86 L 48 58 37 90 XL 49 59 38 94 2 XL 50 60 39 98 фустан големина е м

Име на производ : 2017 Жените Mink Крзнено Палто Зима Жените долго Крзнено Палто Overcoat Природни mink крзнено па

Бесплатен превозот фабрика цена 6 Боја снек beading faux зајакот крзно обрабени голема raccoon крзно јака Гдин Гѓ

Bothwinner Dark Green Домот Меки Faux Крзнено Палто Жените Топло Долг Ракав Женски Outerwear Есен Зима Крзнено Палто Јак

2017 Нова Мода жените Faux Крзно Дебела јакна Кожен Overcoat Изгубат сите натпревар Лабава Облека на Жените Зим

Scroll