Новак
огромен прекрасна кадифен грашок перница полнети зелени грашок играчка подарок кукла за 90cm

огромен прекрасна кадифен грашок перница полнети зелени грашок играчка подарок кукла за 90cm

Достапност: Залиха
DEN 2519.00
DEN 4752.00

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако ви се допаѓа 50cm, 25cm, 40cm, 70cm една, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
опис: големината е за 90cm, мала еден. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Димензии:
90cm
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
l
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Овошје Серија
Пополнување:
PP Памук
Тема:
грашок

Подобро ви се допаѓа

Ова е само 40cm кукла, ако сакате друга големина, ве молиме одете на мојата продавница да купат сите дименз

Бренд ElsadouМатеријал КадифенВисина 14cm ( Тоа е кадифен играчки.ве молиме овозможи 23cm грешка )Напомена : игр

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Производ Функција : Големина на : Висок 28cmПакет Тежина 250gМатеријал : ПП ПамукПакет за стоката : 1 BUCОпција

Производство информацииГолемина : 38cm*36cmКутии : 100% памук PPМатеријал : памук .висок квалитет и ниска цена,ќ

Симпатична Заб Џамбо Squishy Бавно Зголемувањето на Стискаш Стрес Рака Мека Играчка, Телефон Pendant Понекога

Два страна е израз е различен Име : Кадифен Виножито Uформа Перница Перница Играчка Кукла; Бренд : Triver Игр

Сега ??? Оригиналната цена $20 Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел .Еве ние се

За ПакетСите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќ

Играчки за Деца Симпатична Кадифен Лежи Куче Полнети Кукли Кадифен Мека Смешни Куче Играчки Голема Пре

опис : големина е за 23x19cm Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поско

опис : големина е за 45x32cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за

[Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид...

опис : големината е околу 30 cm.Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно п

Постојат NOEXCEPTIONS!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ

10pcs / многу 1320cm Растенија vs Зомби Растенија Полнети Кадифен Играчки Кукла Игра PVZ Мека Кадифен Играчки Brin

Карактеристики : Големина : 35*30cm Материјал : Краток КадифенЗабелешка : Прирачник за мерење им овозможува

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа.] Вашиот

опис : целата големина е околу 30 cm.jедно парче.бојата е розова, ако сакате други бои, ве молиме контактира

16 Pcs / Многу Аниме Snorlax Cyndaquil Ampharos Charizard Lapras Sylveon Eevee Chikorita Espeon Umbreon Glaceon Vaporeon Flareon Jolteon Leafeon Кадифен Кукли, Игра

опис : големина е за 16x10x24cm бојата е жолта, ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благод

Scroll