Новак
2018 Нова Мода Маици Лето Директно Памук За Возачот F800GS 1200 ГШ Мотор Мотор Секојдневен Tee кошула

2018 Нова Мода Маици Лето Директно Памук За Возачот F800GS 1200 ГШ Мотор Мотор Секојдневен Tee кошула

Достапност: Залиха
DEN 719.52


Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
GILDAN
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден

Подобро ви се допаѓа

00 елемент 2013 зима средендолг мода тенок големи крзно јака надолу грб запушен јакна женски outerwear промоци

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

Scroll