Новак
MK8 сите-метал далечински екструдер MK8 екструдер ЗА 3D печатач делови За 1.75 MM Филамент левата рака, десната рака 3d печатач делови

MK8 сите-метал далечински екструдер MK8 екструдер ЗА 3D печатач делови За 1.75 MM Филамент левата рака, десната рака 3d печатач

Достапност: Залиха
DEN 288.00


Материјал : алуминиум Тип : левата рака, десната рака Боја : црна и црвена роза
два типа на вашиот избор : со заградата или без

Параметрите на стоката

Големина:
Left with bracket, Right with bracket, left without bracket, rightwithout bracket
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
MK8
Тип На Објект:
J-раководител
Име на производ:
MK8 сите метални екструдер
Состојба:
Нови
За:
далечински екструдер
is_customized:
yes
Филамент:
1.75 mm
Употреба:
3d печатач делови

Подобро ви се допаѓа

Има M7 прислушувани (навој) и вдлабнати дупка за барел и млазницатаИма М4 drilled и прислушувани дупки за thermoc

Има M7 прислушувани (навој) и вдлабнати дупка за барел и млазницатаИма М4 drilled и прислушувани дупки за thermoc

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Н

Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е он

Материјал : Алуминиум composit (Меламнин) (не алуминиум)Дебелина : 6mm

Внимание : Ако сакате да се добие производ итно, ние исто така може да испрати со ЕМС или UPSот,DHL и сл.Ве МО

Работен Напон : 1030 DCИзлез на Владата : NPN трижицаИзлезна Струја : 300m AМатеријал : ПВЦПакет листата : 1 PCS

100pcs Висок Квалитет LM8 UU 8мм Линеарна топката лежишта Линеарно движење делови LM8 UU печатач 8мм LM8 cnc 3d печат

Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукции заврши.Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го

Опис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликФиламент влезот : 3.0 mmМлазницата : 0.3 mm, 0.4 mm, 0.5 mmнавој дијаметар : m6Ако

100pcs Т Слот LФорма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Ал

Спецификација : Производ : Сина Алуминиумски Цевки Пакет : 2piece* Сина Алуминиумски Цевки+1piece*Клуч Забелеш

Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.Повратн

Одлично за 3 D печатач и CNC БП Висок вртежен момент, висока ефикасност Прецизно изработени целосно металн

3 DSWAY 3 D Печатач Фан 12 V 24 V 40*10мм Хидраулични Имајќи Удар Радијална Вентилаторот за Ладење Турбо Вентилато

Wanhao Греење Кертриџ за Duplicator i3 Ова е нова верзија на топлинска цевка за да се Duplicator i3...

Погоден за E3 DV5Грлото Завртка : M6За 1.75 mm и 3мм ФиламентПакет листата : 1 Pcs (ве Молиме да ни кажете Долго или

Оваа 3 D печатење изгради површината е 8" x 8" плоштад лист кој се придржува до печатење корито на фузиранфи

Scroll