Новак
2 ПАРЧИЊА 7.4 V 1100mah литиум батерија со 2 во 1 избалансирани полнач за Wltoys A949 A959 A969 A979 L959 далечински управувач делови за автомобили

2 ПАРЧИЊА 7.4 V 1100mah литиум батерија со 2 во 1 избалансирани полнач за Wltoys A949 A959 A969 A979 L959 далечински управувач

Достапност: Залиха
DEN 903.00
DEN 950.40

Пакетот вклучува : 3 PCS литиум батерија 1 PCS 2 во 1 полнач

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
903048
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Подобро ви се допаѓа

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направ

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03007Дел Име : Моторни МонтирањеСодржи : 1Ве молиме обратете се до ваши

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Собрани 4mm целосна обвивка и безбедно Банана приклучок DIY табелапен 4mm обвиткан Plug 25.503 собраниетоТип 4mm ц

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорак

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03010Дел Име : Капакот На БатеријатаСодржи : 1Ве молиме обратете се до

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2...

Ви благодариме !Tarot Екстремни Серија 1555 / 1865 Година Карбонски Влакна Гребло TL2933 / TL2934 Пропелери Г Овој п

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби...

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас☎ Тоа ќе ве 2045 дена да с

Tarot 450 Метална Опашка вртежен момент Цевка Единица(Вратило Управувано) TL4503801 / 04 Сребрена / Црна

20pcs / многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining Ние имаме многу

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

2 парчиња РК Резервоар за Гориво Делови на Гориво Цевка Затка Масло Конектор D4.5mm

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

Scroll