Новак
2 парчиња/многу RX 480/470 Графика 4Pin 85mm фанови 0.35 НА VGA Кулер Вентилатор За XFX R9 390/390X 8G RX480 RX470 Видео Картичка за ладење

2 парчиња/многу RX 480/470 Графика 4Pin 85mm фанови 0.35 НА VGA Кулер Вентилатор За XFX R9 390/390X 8G RX480 RX470 Видео Картичка

Достапност: Залиха
DEN 685.00
DEN 815.52


Апликации :
Кулер Фан Кулер Фан како Замена За XFX R9 390/390 X 8 G RX480 RX470 Видео Картичка за ладење Видео Картичка
Внимание :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус покажуваат само следење на информации во нашата земја. Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт.
Ве молиме потврдете фан е димензија и растојанието помеѓу секој монтажа дупка, тогаш бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот видео картичка или не.Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.како што кабел
боја не е иста, а некои од нив имаат една конектор кој се поврзете со 2 ладење фанови, некои од нив немаат.4 А 4 Pin VGA Кулер Фан како Замена За XFX R9 390/390 X 8 G RX480 RX470 Видео Картичка за ладење
Опис : Производ Бренд : Firstd МОДЕЛ : FDC10 H12 S9-c FD7010 H12 S испрати ramdonly приклучок : 4pin дијаметар : 85mm
ве молиме да обрнете внимание :
драги пријатели,добредојдовте на нашата продавница.кога ладење фанови " големина е ист,и plug е иста,но сите тие може да се компатибилни со картичка како што се рекламира.
пред да поставите цел,ве молиме проверете ја вашата вентилаторот за ладење,rx470 и rx480 сите тие имаат 2 вид на ладење фанови,првиот модел вентилаторот за ладење се со кабел ,а другиот модел со рамка, но без кабел, исто така многу лесно да ги инсталирате. ако добиете вентилаторот за ладење, кои имаат мала разлика,ве молиме да не се отвори спорот, а само им даде причина што кабел и конекторот е различен.
Овој објект е видео картичка фан, кој се користи за PC замена.
2 парчиња/многу 85mm DC 12 V 0.Ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност). производителите и ние продавачот лекување на овие фанови се исти како и опис.
ние треба да се наведе дека произведува истиот модел ладење фанови, но можеби со малку надворешниот изглед.Монтажа завртки, Heatsink не се вклучени.

Параметрите на стоката

Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
repairist
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
XFX RX480
Примена:
На Графички Картички
Број На Модел На:
XFX RX470
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
86 mm
is_customized:
Yes
Categery:
vga кулер фан
Дијаметар:
3.346 инчен
Фан Големина:
8.5 cm
Функција:
Видео Картичка за ладење
Компатибилен со:
XFX RX480
Компатибилен:
R9 390X 8G
Состојба:
100% нови

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

Превозот Логистика : Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 1535 дена ,тоа ќе би

TKS за вашата поддршка! Грешки ретко се случи Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да зам

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Се користи за IC,Д

dustproof Скара Нето За 8 CM 80 MM ВентилаториПараметри : Димензии : 80mmМатеријал : пластикаЦел : користете за 80mm ф

Нови Оригинални 6cm CS01 C 6023 12 V 200m A 3wire вентилаторот за Ладење PLCXU1050 C

SUNONБрој на модел : GB1207 PTV2А, 13 Сите производи гаранција 2 месеци Ако ви треба било каков производ, може да о

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

Gdstime Мини 30мм x 30мм x10mm 5 V Dc Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 30x30x10mmКонектор : Dupont 2 PНоминална На

Ако сте купиле погрешна точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го и

Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обичн

ЗаврткиТермин За Предмети 1 Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил / чиле, ве молиме

МОДЕЛ : 5 E380 BВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : 170*150*55ММНапон : 380 V (50 / 60 HZ)моќност : 46 / 44 WРотирачка брзина : 2750 / 3100 RPMИмај

DC 5 V 2 Pin 7 Ножеви 3010 S 3cm 30мм 30x30x10mm Мали Brushless Вентилаторот за ЛадењеСосема нов,одличен квалитет со атракти

Нови Оригинал, за MSI GTX980 / 980 Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

Бренд : PAPST Модел : TYP 5656 S Големина : 135 * 135 * 38 MM Напон : AC230 V 50 / 60 HZ Струја : 190 MA / 170 MA Моќ : 30 / 28 W Материјал :

Gdstime DC 12 V 60x60x15mm Топката Имајќи Фан Голема БрзинаОпис На Производот : Параметри : Димензии : 60x60x15mmКонектор

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.25

МОДЕЛ : 4 E115 BНапон : 115 Vмоќност : 24 / 22 WРотирачка брзина : 2650 / 3000 RPMВоздушниот волумен : 70 / 78 CFMФАН ГОЛЕМИНА : 1

Scroll