Новак
Мотоцикл Скутер Додатоци Карбонски Влакна Зајакнување Kýlové Род Фиксна Зрак За Јамаха BWS X 125

Мотоцикл Скутер Додатоци Карбонски Влакна Зајакнување Kýlové Род Фиксна Зрак За Јамаха BWS X 125

Достапност: Залиха
DEN 4128.00
DEN 4800.00

Мотоцикл Скутер Додатоци Карбонски Влакна Зајакнување Kýlové Род Фиксна Зрак За Јамаха BWS X 125 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Зајакнување на Фиксна Зрак Боја : Црна Материјал Тип : Карбонски Влакна Објект Тежина : 0.71 KG Објект Должина : 16.2 инчен/41cm Објект Ширина : 12.3 инчен/31cm Објект Висина : 1.97 инчен/5 cm Fitment : За Јамаха BWS-125 Пакет Листа : 1 x Зајакнување на Фиксна Зрак Известувања : Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Се обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел. Завртки или ореви се исклучени. Лесно да се инсталира без инструкции за инсталација.Ние би ви препорачуваме деловите се инсталирани од страна на професионални. Бидете сигурни за стабилност, се препорачува да се користи шраф сврзувачки елементи за инсталација. Ако има било какви проблеми,исто така можете да контактирате со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
sepp
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
За Јамаха BWS
Објектот Должина:
41cm
Објектот Ширина:
31cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.71kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Состојба:
100% Сосема Нов
Објектот Должина:
16.2 inch
Објектот Ширина:
12.3 inch
Објектот Висина:
1.97 inch
Точка име :
Зајакнување На Фиксна Зрак
боја:
Црна

Подобро ви се допаѓа

Задните Врати Седиште Покрие Качулка Обтекател за Ducati 1098 2007 2008 2009 2010 2011 Високо Квалитетна ABS Пластика За

Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (н

БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ви

Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 515 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно да

Висок Квалитет На Paint Job .14 Парчиња .Превозот : Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и

Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 515 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно да

Може да не собере сите модели се наведени подолу, за некои модели може да бара измена.За Арктикот Мачка 30

Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас

Вклучува ТоплинаShield Технологија .За Ducati 996 / 748 19962002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Ве

Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас)...

Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 720 дена кога ние п

Атрибути : Подобрување на изгледот на вашиот велосипед со овие Завртки Покрива Овој комплет опфаќа мото

Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од ни

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Високо квалитетна ABS пластикаКоличина : 1 компјутер Fitment : 20062007 Suzuki GSXR 6

Scroll