Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR25 - 1500mm + 4pcs HGH25CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR25 - 1500mm + 4pcs HGH25CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 7296.00
DEN 7680.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR25 - 1500mm линеарна железнички
4pcs HGH25 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
HGR25
Превоз Тип:
HGH25CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
1500mm

Подобро ви се допаѓа

Опис : 1.Оваа Метрички линеарна Превод Фаза е висока прецизност линеарна фаза која вклучува 13mm(±6.5 mm) пату

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 36mm Материјал : Алуминиум легура се При

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 28mm Материјал : Алуминиум легура се При

Можете да ми кажете вашиот requiremnt за вчитување на тежина, па ние може да се препорача право големина за ва

КОНТАКТ СО НАС НА : Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.Ако имате било какви прашања или коментари во врска с

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 40mm Материјал : Алуминиум легура се При

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 600mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Забелешка : Оваа ставка го само се испраќаат преку кина пост или EUB,без разлика во кое изразуваат можете

Добредојдовте : )Ние, Исто Така, Го Продаде Ballscrew, Линеарна Водич, Со Различна ДолжинаДозволете ми да знам

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина од 700 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 650mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 1050 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 550mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 650 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

3,ПлаќањеПлаќање треба да се целосно платени онлајн пред производство.САД $40Механички ДимензииЕфективн

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182 Исто така, ние ќе ве остават позитивен фид

Scroll