Новак
30-100PCS Симпатична Шарени Ракавици Висат Приврзоци DIY Ѓердан, копче Синџири Одговара Телефон Ленти Wristband Појас Ознаки

30-100PCS Симпатична Шарени Ракавици Висат Приврзоци DIY Ѓердан, копче Синџири Одговара Телефон Ленти Wristband Појас Ознаки

Достапност: Залиха
DEN 330.00
DEN 383.52


Материјал : Цинк Легура Модел : DZ0080 Количина : 30-100 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Pendant/Тагови Само Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Предмети ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. Предмети ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака. Без Превозот на Викенд и Јавни Празници. Во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена Да го велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена. На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Ако треба побрзо испорака(UPS-от,DHL, Итн.), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни. Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.

Параметрите на стоката

Метална боја:
30pcs, 100pcs
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DZ0080
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MDNEN
Состојба:
100% Сосема Нов
Конверзија:
[email protected]
Материјал:
Цинк Легура
боја:
мешана боја
is_customized:
Yes
Големина:
10mmX25mm

Подобро ви се допаѓа

7pc мешани Антички Сребрен Шарм Приврзоци море светот школка шарм Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно израбо

Стр roduct Опис : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Шарм Конектори за Патент повлекува,Копче за синџири,Rosarie

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат1 Овие производи се направени од вистинс

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

Нов Стил Ѓердан Хривнија Микро Отвори CZ Кристал Приврзоци Конектори Златна Боја Метал Конектори За Изр

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

30 / многу$2.43 / многу$3.52 / многу30мм Лебди Locket30мм Лебди LocketСрцето Лебди LocketМики Лебди Locket$17.48 / многу$14.93 / Пар

Нов Стил на Модата Кубни Циркони Шарм Конектор За Ѓердан, Отворајќи Micrro Cz Полигон Connecto За DIY НАКИТБоја : к

Испорака : 1) Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост Воздух Mail, E Пакет ; време на Испорака : *за 37 работни д

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 13mm*17.5 mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle и да д

Експедитивни Услуги трае околу 1015 работни дена Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници Во

WTP858 Charm Злато Аметист Крило Pendant за Ѓердан природни аметист убава крило pendant суровини аметист pendant тргови

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања Ако некој објект е пристигна скршени, ве

Scroll