Новак
Сите Големина Кристално Стакло Овална да се Шие на камен Кристално јасна Колор 7*10мм,10*14,11*16,13*18,17*24mm шиење накит монистра фустан одлуки

Сите Големина Кристално Стакло Овална да се Шие на камен Кристално јасна Колор 7*10мм,10*14,11*16,13*18,17*24mm шиење накит монистра

Достапност: Залиха
DEN 225.00
DEN 320.64


Параметрите на стоката

боја:
7x10mm 72pcs, 7x10mm 432pcs, 10x14mm 36pcs, 10x14mm 180pcs, 11x16mm 36pcs, 11x16mm 180pcs, 13x18mm 28pcs, 13x18mm 140pcs, 17x24mm 12pcs, 17x24mm 48pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Овална Форма
Техника:
Полиран
Број На Модел:
станот назад да се шие на кристал камења
Назад:
станот назад две дупки
Дупки:
Шие-На 2 дупки
Употреба:
венчаница,облека,чевли,кеси..изработка на накит
is_customized :
Yes
Големина:
all size available

Подобро ви се допаѓа

400 Природни Шема Цевка Дрво Монистра~ Дрвени 5mm X8mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел Бр

· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со

100 Мешани Светла Бонбони Боја Симпатична cockhorse Дрво Монистра 20mm Дрвени МонистраВисок квалитет во ЕУ и СА

4 mm или 1mm = 0 EMS 510 работни Дена Политика на ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство Повратни информации & Ко

Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба...

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќ

51 Кафе Дрвен Крст Монистра Шарм 42 X24mm Дрво ПриврзоциВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел

500 Мешани Светла Бонбони Боја 8мм Круг Дрво Монистра~ДрвениВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалит

Сосема нов ,со Висок квалитет, Тие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за

0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : ЗеленаКоличина : 40 PcsДел Бр Се надеваме дека може да се разбере ова..

Квалитетот на нашите кристал камења е многу блиску до СОНЦЕТО кристал скапоцени камења...

Сосема нов ,со Висок квалитет, Тие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за

Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детал

На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!· Вашето задоволство е наш врвен

· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со

Плаќање Во Плаќање Преку Aliexpress Зачувам Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот м

Превозот1.ако не сте добиле елементи во месец предмети или оштетена на начинВе молиме љубезно ве молиме

Ние можеме да брод на сите предмети да се во светот и ќе брод вашата нарачка од 7 работни дена по исплата

Кристално стакло AB Овална Tear Drop Navette Лист Одделение AAAA Flatback Rhinestones да се Шие На Strass Шиење Камен За Облека,

Производ : обликува школка бисери Мушка Овие зрнца се идеални за Свадба Корист, Scrapbooking, Занает, Коса,Текс

Scroll