Новак
SINZRY Јасно Кубни циркон Студ обетки модерен зелен кристал круг студ обетки жените трендовски накит

SINZRY Јасно Кубни циркон Студ обетки модерен зелен кристал круг студ обетки жените трендовски накит

Достапност: Залиха
DEN 328.00
DEN 360.00


Состојба : brande-нова мода циркон обетки, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Meterial : бакар/месинг Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Earring големина : 2.7 cm

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SINZRY
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
SE0144
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Envirmental:
Никел слободни, Cadium Слободни
Производот:
цирконот обетки
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bij

Нашата компанија има голем број на самото место инвентарако вашата цел количество во нашата инвентар к

Во процесот на производство : 1.Тука е најголемата производство на база на северна Кина5.Испрати нашата pr

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

Повратните информации Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со наша

Австралија : Нормално време на испорака е во врска со 2535 работни дена, Понекогаш може да го одложи за едн

Ќе го добиете она што го плаќаат.Вреди секој денар од неа .Ние не се натпреваруваме со слични производи п

сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повр

значи, вие не треба да се прашање на спор.Ние исто така нудиме брза испорака метод : Ако ви е потребна за З

Сребро Целосна Кубни Циркони Цвет Студ Обетки Јасно Материјал : еколошки бакарни легури Висок квалитет

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамНие секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!в

12 Пара / Многу Симулирани Бисер Обетки Црно Бела Боја Во Облик На Триаголник Кристал Кристал За Жените Pen

Се надевам да се добие разбирање и поддршка.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DH

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ве молиме да го пот

Здраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка

ROXI Шарени Кристал Студ Обетки Жените Накит Симпатична Слон Студ Обетки Животинско Brinco се Зголеми Златн

Scroll