Новак
2017 топла продаде ласерски сече cupcake обвивка за свадба остави дизајн мали торта обвивка модел

2017 топла продаде ласерски сече cupcake обвивка за свадба остави дизајн мали торта обвивка модел

Достапност: Залиха
DEN 792.00

Опис
2017 топла продаде ласерски сече cupcake обвивка за свадба остави дизајн мали торта обвивка модел
големина на : 5*5*8.5 cm Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму.. ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : Бисерна Хартија Пакет : 25pcs/set Примерок
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, T/T, Aliexpress, Запад Унија
Политика За Наплата
Нашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предмети
кои се неискористени и се врати во 14 дена прима.
Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас.
Ние можеме да брод во светот. Пратката треба 10-15 дена. Пратката да не е слободен. За други courtries, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена.
За Нас
Ние сме професионални свадба покана картичка и роденден картичка производителот и продавачот. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добра ви благодариме.
За сите персоналните ви благодариме картичка, пред производство нив, ние ќе го направи дизајни и побара од вас да го потврдите. Ние ќе ги ревидира дизајни до сте задоволни.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
Боја картичка

Параметрите на стоката

боја:
бела, gold, крем, слонова коска, бакар зелена, светло зелена, црвена, розова, шампањ злато, светло виолетова, сребрена, жолта, зелена, црна, зелена, бронза, вино црвено, светлина злато, incarnadine, морска сина, кафена, бакар, coffie, светла сребро, видете на боја картичка, црна
Повод:
Денот на мајката,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден,ноќта на Вештерките,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Денот на Таткото,Свадба & Ангажирање,Нова Година
Шема:
Цвет,Ѕвезда,Мустаќи,Срцето,Chevron,Шарени,Пеперутка,Полна Боја,Животно,Круна,Цртан Филм Автомобили
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
cw21
Материјал:
Картон
Материјал:
Хартија
логото:
на располагање,бесплатно бесплатно
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
Тема:
Љубов
Се прилагодите:
welcom вашиот дизајн
shippment:
Chinapost, dhl, ems, ups-от, fedex
боја:
бела, празно , розова, црвена, жолта ,видете на боја картичка
Погодна прилика:
свадба ,забава ,церемонијата,бизнис
Големина:
5*5*8.5 cm
MOQ:
50sets

Подобро ви се допаѓа

Гдин и Гѓа Торта Topper Ласерски Сече Дрво Свадба Торта Topper Злато Сребро за да изберете свадба декорација

Рачно изработени црното злато сјајот Срцето Cupcake Toppers Опис на ПроизводотМатеријал : Хартија димензии : Д

Карактеристики : Материјал : Висок квалитет на храна стандард хартијаБоја : Како на сликаПакет : 24pieces=12piec

Материјали : H igh П uality Торта topper На topper мерки 6"W x 5", H (15.24cmx12.7cm) ве Молиме имајте предвид На торта topper назад

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обид

Меден месец Неколку Свадба Торта Topper, Бакнување Невестата и Младоженецот Акрилик Силуета застане на ку

40pcs / многу Мини рачно изработени Прекрасна Сребрена Ѕвезда Торта Topper Украсување Снек Коктел Свадба, Род

Танцување Дедо мраз и Самовили / 3 D popup поздрав картичка / Божиќ картичка Бесплатен превозотПРЕДМЕТИ ДЕТ

Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас.стоката ќе го добиете ќе имаат големини ка

Изборот ни е вистинскиот избор!60pcs Нов Ласерски Сече принцезата принцезата во превоз Свадба Cupcake Wrappers Пе

Scroll