Новак
ТОЈ Здраво Уживаат мама и мене облека семејство појавување на облека бебе долг ракав romper појавување на мајка џемпер семејство изгледа облека

ТОЈ Здраво Уживаат мама и мене облека семејство појавување на облека бебе долг ракав romper појавување на мајка џемпер семејство

Достапност: Залиха
DEN 816.00
DEN 1510.08


Големина на облека Lengt h (cm) Градите(cm) должина на ракав (cm) рамо(см) панталона Должина(cm) Стока код 0-3М 56 52 23 21 - 60 4-6 M 59 56 26 22 - 70 7-12 M 64 60 28 23 - 80 12-24 M 68 64 30 24 - 90 L 59 88 56 25 - L - - - - Големина на табела може да се 1-3cm грешка. (1 инч=2.54 см) Возраст 0~3 M 4~6 M 7~12 M 13~18 МИЛИОНИ 19~24 M 2 T 3 T 4 T 5 T 6 T 7 T 8 T 9 T 10 T
Погоден
висина
(CM) 47~60 57~70 67~80 75~85 80~90 80~90 90~100 100~11 0 105~115 110~120 115~125 120~130 125~130 130~140
Како да контактирате со нас?
Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас . Како што се боја, големина. Поради временската разлика, понекогаш не може веднаш да одговори, се надевам дека пријатели може да се разбере. Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство. Што треба да обрнете внимание за да кога ќе нарачате?
За цел да биде повеќе точни за да стигнат до вашата локација, се надевам дека ќе може да се пополни во правилна телефонски број, име и презиме, точната адреса и поштенски код. Купи заштита на времето доаѓа до крајот, она што можеме да направиме?
Поради логистика одложувања, понекогаш наредби се одложени. Ако купите заштита е за да завршите, не сте добиле наредба,
не грижете се. Навремено контактирајте со нас, ние може да ви помогне да се прошири купување заштита. Се надевам дека ќе може да се разбере. Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, се надеваме дека може да се даде проценка и слики, ние ќе го направи подобар.
пред да ни даде Три ѕвезди или две ѕвезди евалуација,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство

Параметрите на стоката

Големина:
Mom L, Baby 3M, Baby 6M, Baby 9M, Baby 12M, Baby 18M, Baby 24M
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ТОЈ Здраво Уживаат
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Џемпери
Број На Модел На:
LY310

Подобро ви се допаѓа

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три четвр

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

Потоа кликнете на "додади во кошничка" Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте с

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

Цената е за едно лице само, но одговара за пролет лето есен Одговара за деца висина 80140 cm мајка големина е

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

5 3 T 90105 4 T / 110 45 / 68 26 4 T 105115 6 T / 120 48 / 72 27 6 T, 115125 8 T / 130 51 / 76 28 8 T 125135 10 T / 140 54 / 76 30 10 T 135145 12 T / 150 56 / 84 34 12 T 145155 /

Уживаат во шопинг и ви благодарам Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за на

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

Оваа Туту Здолниште беше направен од два слоеви на висока густина мека tulle + слој на ѕидот Ткаенината е 100

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

MANHAGU Бренд 1 парче Појавување на Семејството Облека Мода Мајка и Ќерка Облека Шорцеви Тмаица Семејство П

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако било какви прашања

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за пре

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

Scroll