Новак
Светат во Темница Накит со Позлатен Сребрен Вода Капка Shped Лебди Камен Ѓердан Долго Pendant Ѓердан за Жени

Светат во Темница Накит со Позлатен Сребрен Вода Капка Shped Лебди Камен Ѓердан Долго Pendant Ѓердан за Жени

Достапност: Залиха
DEN 159.36

Превозот времето е премногу долго.
Предмет Тип : Светат во темница Ѓердан
Pendant Големина : 2. Да се обезбеди да се плати минимален данок. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3. цел >=150$,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) Можете да ме контактирате за повеќе информации. Се чека за причина! Пакет се очекува да пристигне 28 до 40 дена. Царинската строги инспекциски надзор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).8 cm
Синџир големина : 50cm
Тежина : 8g
Пакет вклучувајќи : 1pcs/opp вреќа
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. па ние имаме 45 дена безусловна политика на враќање ќе направи да се чувствувате подобро. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Параметрите на стоката

Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LN0228
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
2.8 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WEMARCHJULY
Пад на превозот:
прифатете
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
Повод:
arty,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна

Подобро ви се допаѓа

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во наша

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи" Ви бл

comHKPOSTОколу 1520 денаwww.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со прев

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

големина : 7.0x5.0cmДолжина : 78cmматеријал : бакар легураSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина По

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs ПОСТАВЕНА во opp вреќа потоа во транспортот пакет3...

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Scroll