Новак
EEMRKE За Хонда Одисеја 2013 2014 2015 КОЧАН LED Ангел Очи светилки drl Возење Светла Tagfahrlicht 12V H11 55W Светла за Магла Светилка

EEMRKE За Хонда Одисеја 2013 2014 2015 КОЧАН LED Ангел Очи светилки drl Возење Светла Tagfahrlicht 12V H11 55W Светла за Магла

Достапност: Залиха
DEN 6550.00
DEN 6968.16

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење Точно-Одговара Магла Браник Покрие со Проектор Леќа
За Хонда Одисеја 2014 2015 Појавување На Автомобил Модел
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген Светилка Светла за Магла за Хонда Одисеја * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Собраа) 2x LED Ангел Очи Инвертер
Почитувани купувачот , можете да изберете ангел очи прстени боја : виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела. (место и цел,и остави порака од aliexpress ,и стандардната бела боја ) Оваа светла за магла може да биде компатибилен H11 xenon светилки и баласт; (ние ќе ви помогнат да се состави, кога ќе го добиете производот може да биде директно користење ). Ксенон светилки + баласт еден пар само треба плаќаат екстра. $45; Кликни за да се купи=> Жици за инсталација : Црвена жица поврзете на +, црна жица поврзете со -; (ви препорачуваме се поврзете со оригинални магла светлина жица, професионална инсталација може да бара) Ако вашата оригинална автомобил не светла за магла, ќе мора да се купи универзална прекинувачи и жица колекции,само треба плаќаат екстра. $10; Кликни за да се купи=>

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
IceBlue Ангел Очи, Црвени Очи Ангел светилки drl, Белиот Ангел Очи светилки drl, Сини Очи Ангел светилки drl, Виолетова Ангел Очи
Одисеја-Година:
2014,2015
Хонда Модел:
Одисеја
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Бренд Име:
eeMrke
Име На Модел:
За Хонда Одисеја 2013 2014 2015
Објектот Тежина:
1.9kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, iceblue, црвена, жолта, бела
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Магла Браник
led ангел очи прстен:
Yes
Wattage:
55W
сијалица модел:
H11
Леќа:
Вклучени
Lumens:
800LM
Автомобил модел:
За Хонда Одисеја 2013 2014 2015
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.*Ве молиме контактирајте

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе кол

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

Даваат изглед на светлата исто како и луксузни автомобили Сите големи кредитни картички се прифаќаат п

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

Scroll