Новак
120pcs Среќен Роденден Љубов Црвено Срце Печат Налепница Ознаки За Подарок Пакување Торба Кутија Дома Роденден Декоративни Само Лепило Налепница

120pcs Среќен Роденден Љубов Црвено Срце Печат Налепница Ознаки За Подарок Пакување Торба Кутија Дома Роденден Декоративни Само

Достапност: Залиха
DEN 143.52


Кол : 4.5 cm
Боја како на сликата
На Stikers Пишува :
Среќен Роденден,се надевам дека ќе има добар ден денес.

Параметрите на стоката

Повод:
Број На Модел На:
LBPS050
Бренд Име:
LBSISI Живот
is_customized:
Yes
Шема:
Срцето,Солидна Боја,Писмо
Големина:
M
Материјал:
Хартија

Подобро ви се допаѓа

состојба : 100% нов и висок квалитет Материјал : вештачки кристал ЗАБЕЛЕШКА : секоја форма MOQ = 500g 500g X 2= 1 кил

СпецификацијаМатеријал : 350gsm Kraft ХартијаБоја : Природна БраунГолемина : Прибл 4cm x 7cm

ПРОИЗВОД DETIALВисина : 3.4" / 10 cmШирина : 2" / 5 смДијаметар : 2" / 5 см (база)ОБИЧАЈ ЦЕЛ ***Место на вашите лични п

Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу

Круг Хартија Confetti Ткиво Хартија Tassel Гарланд со 36inch Латекс Балони за Фестивал Предмети & Партија Реквизи

14.80 / торба торба торба 14.80 / торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : хартијаГоле

Детали : Големина(Dxšxv) : Прибл 8 х 8 х 0.3 цм / 3.15 x 3.15 x 0.12 инчен Пакет, Вклучувајќи : 10 x Дрвени Срцето Embellishments и

5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Инфо

1.Слики на овој гумени воздух ѕид2.Додатоци на&бои на овој гумени воздух ѕид3.Параметри Точка Име : гумени

6pcs / многу Врвен Квалитет 3pcs Кристал Octagon Монистра Со Стакло Фацетирани Стакло Pednats За Од Вратата Виси Бо

1.Слики на овој гумени срце облик2.Додатоци на&бои на овој гумени срце облик3.Параметри Точка Име : гумени

вашиот задоволителен е на нашите цели.Ние не сме одговорни за било царински давачки кои можат да произл

Ако во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета да се користи и ние нема да издаде враќање на пар

Безбедност и заштита на животната средина преку Европскиот и Американскиот тестирање, козметички одде

Материјал : burlapЗнаме Големина : прибл.13x17cm / 5.12x6.69inchКоличина : вклучува 12pcs знамиња.боја : како на сликаПак

Scroll