Новак
Оригиналниот SF-HD4 за SANYO Автомобил Аудио CD DVD Ласерски Леќи SF HD4 SFHD4 со Механизам

Оригиналниот SF-HD4 за SANYO Автомобил Аудио CD DVD Ласерски Леќи SF HD4 SFHD4 со Механизам

Достапност: Залиха
DEN 720.00

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети. Производ Портрет
Производ Ставка. Предмет : SF-HD4 Состојба : Нова Со механизам : Да ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Ласерски диоди можат да бидат уништени од страна на статички електрицитет се врши од страна на телото. Ве молиме да биде спроведување на статички електрицитет мерки на заштита ако се врши поправка на периферна ласерска пикап. 1. Ласерски диоди околу активатори и периферни не може да се допре. 2. Не судете дали тоа е добро или лошо од ласерски диоди тестер, итн. (можете лесно може да го уништи тоа). 3. Лемење на железо треба да се користи за отстранување на заштита точка на ласерски диоди се препорачува да се некои мерки против статички електрицитет.

Параметрите на стоката

Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
Број На Модел На:
SF-HD4
екран:
No
Употреба:
ДВД

Подобро ви се допаѓа

Ладење Функција : Чувајте ги вашите Nпрефрлете се конзола кул и да ги смири се Префрлите клупа надолу со

5 Еден Текст pulg / Излез pulg : Се однесуваат напо plug слики******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од с

Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот

На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време Ние Не Сме Одговорни

Напон на конверзија делови, СоЦиклус по Циклус C urrent Ограничување, меки почеток функција,со ESD Заштита.2)

@230 Vac / 50 HZЕфикасност : ≥85 Излезниот Приклучок : како што се : 48 V 13 S 60 Ah литиум батерија, Текст 110 Vac САД 3prong п

Производот сликата : Информации за производот и параметри : 29.4 v / 3А Liion / Liполимер батерија полначНема.Об

·Погодно дава вашата батерија поттик без разлика дали сте на бизнис патување, во хотел или во вашиот дом

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 1АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

FOXSUR Автомобил 12 V батерија, тестер на LCD Батеријата Аналитичар Автомобил Полнење Дијагностички Алатка Г

MASi KEN USB Двојна Безжична Држачи за Полнење Dock Станица За Sony Playstation 4 PS4 Џојстик Контролер Стојат Носителот

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.Повратни информации е многу важна за нас Ние не ќе

Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса Ве молиме овозможи до 48 ч

Прикачете USB уреди за да Di Gi Yes паметен полнач за дополнување или полни. 4 Универзална полнење пристаништ

2 V ± 1%3, на излез тековната : 500m A / 1000m A4, константен напон на полнење, исклучување на струјата : 5, надвореш

2 kg● Време на испорака : 512 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата :

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 5 AБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

100pcs / многу САД / ЕУ 3.7 V 18650 14500 16430 Батерија Полнач За Акумулатори 100240 V / 4763 HZRemend Топло : имаме различни напр

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина · Кога Направи Плаќањ

5 АЛитиум батерија полнење на струјата : 2 * (4.Карактеристики на производот : LCD дисплеј, капацитет за анал

Scroll