Новак
2017 Ѓердан Ѓердан Комплети за Жени Изјава Ѓердан Јаже, Верига Бохемија Сина Цвет Ѓердани & Приврзоци За Mujer BRW WYB63

2017 Ѓердан Ѓердан Комплети за Жени Изјава Ѓердан Јаже, Верига Бохемија Сина Цвет Ѓердани & Приврзоци За Mujer BRW WYB63

Достапност: Залиха
DEN 892.32


2017 Ѓердан Ѓердан Комплети за Жени Изјава Ѓердан Јаже, Верига Бохемија Сина Роза Ѓердани & Приврзоци За Mujer BRW WYB63


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
BintaRealWax
Материјал:
Акрилик
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан & обетки
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
WYB63
Метали Тип:
Памук Ткаенини
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Други
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45см

Подобро ви се допаѓа

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Име : Ajojewel Бренд Гроздобер Црна Накит Сетови За Жените Вода Капка Pendant Ѓердани Обетки Сет Со RhinestonesМатери

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

Постојат различни превозот методи да се избере1.Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : Platinum / позлатен Големина : како на сликата покаже Боја :

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

JEXXI Накит Поставите Елегантен Дама 925 Sterling Silver RhombЃердан Африкански Кристал Кубни Капка Уво Обетки Парти

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Вр

Scroll