Новак
CC Накит Свадба Hairband Цвет Круна Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Романтична Мода Невестата рачно изработени Hairwear 0939

CC Накит Свадба Hairband Цвет Круна Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Романтична Мода Невестата рачно изработени Hairwear

Достапност: Залиха
DEN 1033.00
DEN 1476.00


започнете
крајот
CC Накит Свадба Hairband Цвет Круна Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Романтична Мода Невестата рачно изработени Hairwear 0939
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Рачно Изработени Hairdbands Романтична Невести Свадба Додатоци
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
hairband
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Hairbands
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CC&BYX
Обликот:
Цвет
цвет круна:
свадба коса додатоци
свадба декорација:
Рачно изработени
Партијата На Косата Додаток:
Коса Додатоци
цвет headband:
hairband
headband свадба:
Романтични
свадба hairband:
Hairwear

Подобро ви се допаѓа

Нови Снегулка Булчински Свадба, Матурска Кристал Кристал Коса, ИглиСостојба : 100% Сосема Нов и Висок Квал

>КарактеристикиЦелата Големина : за 27cm долг;4.1 см широкМатеријал : кристал;цинк легураElectroplating : сребро по

боја : 1 парови на црвена црвенаГлавната продажен простор : Североисток Азија, Европа, Африка, Југоисточн

2017 Нови Жените Опаѓањето на Стап 2 Бои Tassel Ознаки Тиара Hairwear Накит Додатоци Креативни Антички Шноли Дево

>КарактеристикиГолемина : околу 8.4x4.5cmМатеријал : симулиранибисер;кристал;цинк легураElectroplating : имитациј

DEN 982.00
1056.00

Производ : Mink Крзно Pompon Топка за Чевли Бренд : Furling Предмет Бр : SA002 Материјал : Mink Крзно Големина : 3.6 cm Боја

Опис : Материјал : Метал Тоа е флексибилна и дизајнирана за да ги собере сите ,посебно за предниот коса , ќ

Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ние можеме да работиме

Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере (GMT+8) од понеделник до сабота...

Кристал и алуминиумски материјал,убава сјајна и светкавиот.Цветни шема,прави да изгледа повеќе жив и ат

1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освенСАД(преку Eпакет

ти благодарам! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!(

започнетекрајот Производство број : HG0056Место на Потекло : Yiwuбоја : белаПоли боја накит преземе сите видо

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки За било која причина не сте задоволни со предмети,

ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите праша

Escription : КК : 6 Pcs / setБоја : Родиум,КС ЗлатоСосема нов и висок qulityМатеријал : Цинк Легура

Фала многу однапред за вашето време и трпение !Ако не беа задоволни со производи или услуги,ве молиме да

Scroll