Новак
Нордиските Личност DIY Spider Pendant Светилка Црна/Бела Тапан Сенка Pendant Светлина Модерна Прилагодливи Виси Тапан Светлина Тела

Нордиските Личност DIY Spider Pendant Светилка Црна/Бела Тапан Сенка Pendant Светлина Модерна Прилагодливи Виси Тапан Светлина

Достапност: Залиха
DEN 1908.00
DEN 2544.00


Нордиските Минимализам Алуминиум Црна/Бела Прилагодливи Виси Модерна Pendant Светла За Јадење Во Кујна Соба Бар Дома Pendant Светилка
Што виси жица на светилка е прилагодлив .
Тип : Модерна pendant светлина
Примена : Дневна соба, кујна островот, трпезарија
Материјал : Алуминиум
Осветлување извор : E27 Осветлување област : 5 ~10 квадратни метри

Параметрите на стоката

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Wattage:
1 head, 2 heads, 3 heads, 4 heads, 5 heads, 6 heads
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
Д-173
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела,Црна
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
обложено
Бренд Име:
SUNMPOOS
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
1 години
Број на извори на светлина:
1

Подобро ви се допаѓа

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Почитувани Купувачот : 1 Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Тип : Модерна прстен pendant светлинаПримена : Бар, дневна соба, трпезаријаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријаве

Услови & Услови 1 : За сијалицаПовеќето од светилки содржи сијалица како фотографијата е прикажано Но си

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) материјал

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и / или злоупо

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) големина :

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Опис на производот : 1 Име : мини лофт pendant светла2 Големина : како што е подолу фото на шоу3 Светлосен извор

Бебе Опис : 15 cm потоне Тифани лустерот лустерот лустерот бар Jane Eyre Боја едноставен, концизен стил, мекит

11,Pls се разбере За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на ко

Бебе Опис : Кодот на Производот : BSC44098 S светилка големина : W = 1200 MM H = 360 MM D = 450 ММ Сенка Материјал : обоено с

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Scroll