Новак
НП F960 F970 Ултра Брз Полнач 3X побрзо Универзален Полнач за Sony NP-F970 NP-F960 FM50 FM500H F550 F570 F750 F770 Батеријата

НП F960 F970 Ултра Брз Полнач 3X побрзо Универзален Полнач за Sony NP-F970 NP-F960 FM50 FM500H F550 F570 F750 F770 Батеријата

Достапност: Залиха
DEN 832.00
DEN 1108.80


1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. Ако тоа е оштетен вештачки, треба да се вратат или поправка, враќање превозот на трошоците, ќе бидат платени од страна на купувачот. Поради акции и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите acailable складиште за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси, па вашата цел адресата мора да натпревар ќе превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. W e не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ние ќе плати за втората превозот цена. (Освен некои земји и APO/FPO) 3.
НП F960 F970 Ултра Брз Полнач 3 X побрзо Универзален Полнач за Sony NP-F970 NP-F960 FM50 FM500 H F550 F570 F750 F770 Батеријата NP-F960 Замена Полнач за Sony Камери Спецификации : Тип : Супер Брз Полнач Влезен Напон : AC100-240 V 50-60 HZ Влезен Напон : DC 8. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и, исто така, со превозот следење на број, се врати причина , вашето име и Aliexpress ID.4 V Актуелни : 1000m A Одговара за батерии NP-F330 NP-F530 NP-F550 NP-F570 NP-F730 NP-F750 NP-F770 NP-F930 NP-F950 NP-F960 NP-F970 NP-FM50 NP-FM55 H NP-FM500 H NP-QM71 NP-QM91 NP-QM51 D NP-QM71 D NP-QM91 D за за SONY DSC-S (Cyber-shot Ујп) за DSC-S30 DSC-s50 на унодц DSC-S70 DSC-S75 DSC-S85 за Sony DSC-F (Cyber-shot Про) за DSC-F707 DSC-F717 DSC-F828 SONY MVC-CD (Mavica) за MVC-CD200 MVC-CD250 MVC-CD300 MVC-CD350 MVC-CD400 MVC-CD500 за dslr фото-A100(α100) DSC-R1 CCD-TRV (Hi8) CCD-TRV106 K CCD-TRV108 CCD-TRV116 CCD-TRV118 CCD-TRV128 CCD-TRV208 CCD-TRV218 E CCD-TRV228 CCD-TRV308 CCD-TRV318 CCD-TRV328 CCD-TRV408 CCD-TRV418 CCD-TRV418 E CCD-TRV608 CCD-TRV730 CCD-TRV740 DCR-ДВД (DVD) DCR-DVD 91 DCR-DVD 91 E DCR-DVD100 E DCR-DVD101 DCR-DVD101 E DCR-DVD200 E DCR-DVD201 DCR-DVD201 E DCR-DVD300 DCR-PC (Mini DV) DCR-PC100 E DCR-PC101 DCR-PC101 E DCR-PC101 K DCR-PC103 E DCR-PC104 E DCR-PC105 DCR-PC105 E DCR-PC105 K DCR-PC110 DCR-PC110 E DCR-PC115 DCR-PC115 E DCR-PC120 DCR-PC120 BT DCR-PC120 E DCR-PC300 K DCR-PC330 E DCR-TRV (Mini DV) DCR-TRV6 E DCR-TRV8 E DCR-TRV10 E DCR-TRV11 E DCR-TRV17 E DCR-TRV18 E DCR-TRV19 E DCR-TRV20 E DCR-TRV22 E DCR-TRV22 K DCR-TRV25 E DCR-TRV27 E DCR-TRV30 E DCR-TRV33 E DCR-TRV33 K DCR-TRV38 E DCR-TRV39 E DCR-TRV50 E DCR-TRV70 E DCR-TRV80 E DCR-TRV140 E DCR-TRV230 E DCR-TRV240 E DCR-TRV250 E DCR-TRV330 E DCR-TRV340 E DCR-TRV350 E DCR-TRV530 E DCR-TRV730 E DCR-TRV740 E DCR-TRV830 E DCR-TRV840 E DCR-TRV950 E за Sony Walkman Видео GV-D1000 Sony DCR-HC88 Пакетот вклучува : LCD Брз Полнач *1 AC Адаптер Кабел *1 Автомобил Држачи за Кабел *1 Забелешка : оваа полначот има логото и без лого ,ние брод тоа по случаен избор, minder не цел.

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Употреба:
Камерата
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Брзо полнење:
Yes
Број На Модел На:
NP-F960/NP-F970
Бренд Име:
Durapro
Батеријата Број:
1
Модел:
NP-F960 NP-F970 НП F960 НП F970
погоден:
За Sony NP-F960 NP-F970 НП F960 НП F970 Батерија Полнач
полнач:
LCD Екран Брз Полнач
Влезен Напон:
Глобална напојување за AC100-240V 50-60Hz
DC:
DC 8.4 V
ac кабел:
ЕУ /САД Кабел за факултативна

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е полнач, само батеријата плоча за нашите држачи!!!Производ Нагласува Сам

com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека

NPBD1 USB Двојна Полнач За Sony Функција : 1.Наполнете две батерии истовремено и независно 2.Со LED индикатори да

Пред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ! 2 парчиња / многу NB6 L NB6 L NB6 LH NB6 LH Батерија Полнач Плоча

Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така шт

мала тежина, лесно да се носат3.Услуга На КлиентитеНие одржување на високи стандарди на одлични се бори

Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса Повратни информации е мн

Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е полнач, само батеријата плоча за нашите држачи!!!Производот се Потенцир

Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така шт

Овој Нов Двоен LCD Полнач за Canon FW50 Серија е модерна двојна батерија полнач со напредни функции и LCD диспле

Топла Продажба Камера Батеријата Плочи (Можете да оставите порака до нас) : За Canon : NB1 L, NB2 L, NB3 L, NB4 L, NB5 L, NB6 L

Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса Ние секогаш обидете се на

ние ќе ви даде врати ID.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани

Поврзете го Микро USB приклучок за DC влез порта на Двојна USB Полнач Користење на обезбедениот USB кабел за д

НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи В

Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции Стока која се ошт

Scroll