Новак
ZXZXOON Шарени Личност геометрија почетен текст pillowcase плоштадот памук, лен геометриски перница покритие за троседот дома 45x45cm

ZXZXOON Шарени Личност геометрија почетен текст pillowcase плоштадот памук, лен геометриски перница покритие за троседот дома

Достапност: Залиха
DEN 192.00
DEN 239.52


Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Големина : прибл. 18x18 ВО (45x45 CM) ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа е само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Се грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Ова е задната страна перница капакот, имајте на ум снежана ,ако грижа,ве молиме не поставувајте ред,благодарам

Параметрите на стоката

Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K135
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ZXZXOON

Подобро ви се допаѓа

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1xcushion капак ( не се вклучени вметнување перница ) МАТЕРИЈАЛ : Sequins ГОЛЕМИНА : 40 X40cm перни

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Нордиските Дом Канцеларија ги Красат Софа Кревет Автомобил Pillowcase Памук 17*17 Inch морска ѕвезда Дополнител

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 50 cm x 50 cm / 20" x 20"(appr.>И

[Патент] : Невидливи патент Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

Дома Декор Везени Перница Покриваат Сивиот Блу / Бела Геометриски Флорални Платно Памук Suqare Везови Перн

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Божиќ Црвено Слика Перница Случај РАДОСТ Подарок Кутија Бел Топката Sock 45*45см Плоштадот Дрво Ѕвезди Перн

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

Сите овие се многу класичната црна и бела перница капак Цевки Работ и скриен Патент Затворање.Таа изгле

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

(7)П : Што ако јас не сум среќен со производи добив?A : Можете да контактирате со нас со вашите проблеми Ние

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Scroll