Новак
Batwing ракав т кошули жените 2017 лето круг вратот tee кошула femme секојдневен лабава т-маица femme слободни големина NN0508 YQ

Batwing ракав т кошули жените 2017 лето круг вратот tee кошула femme секојдневен лабава т-маица femme слободни големина NN0508

Достапност: Залиха
DEN 924.00
DEN 1680.00


големина Должина Биста Ракав една големина 73-82 126 45

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
NN0508
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Декорација:
Appliques
tee кошула femme:
т-маица femme
т кошули жените летото 2017:
1

Подобро ви се допаѓа

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Затоа вашиот позитивен фидбек од

Scroll