Новак
5PCS Нови XPE Перница Виткање Преносни Мали Перница Влага-доказ, Водоотпорен Отворен Кампување Парк тревник Перница Подлога Gaddi Мат

5PCS Нови XPE Перница Виткање Преносни Мали Перница Влага-доказ, Водоотпорен Отворен Кампување Парк тревник Перница Подлога Gaddi

Достапност: Залиха
DEN 504.00
DEN 720.00


Информација за производот :
Цената вклучува 5 парчиња.
Боја : сина, виолетова, црвена, зелена
Материјал : XPE (XPE се рециклираат, нови заштита на животната средина и материјални, не-токсични, невкусна)
Виткање големина : 140*80*60mm
Проширување големина : 385*275*8мм
Тежина : Околу 40g
Каде да го користите : Поле Парк, планина, плажа, автобус и така натаму.
Карактеристики : лесни, преносливи, не исчезнува, нема мирис, зелена заштита на животната средина, виткање, топлинска изолација, ладно изолација, водоотпорен, влага-доказ, добра еластичност, добра цврстина.
Напомена :
Телефонски се за сликање .Реалната продажба на стоки, со исклучок на Телефон.

Параметрите на стоката

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
Hewolf

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Бидејќи бета распаѓањето на tritium само ќе се емитуваат електронскисо голема брзина на мобилен, не навлез

EDC Скок Spanner Клуч Настроената Шрафцигер Keychain Мултифункционален Опстанок АлаткаКарактеристики : 100% сосе

Крајната СјајInTheDark Gadget Keyring! Ова Само Возвишеното сигурносен Уред е специјално дизајниран за означување

wyприклучокstartЖешка Стока$9.8$6.9$8.9$6.85$19.8$14.3$8.8$11.4wyприклучоккрајСовети : Во принцип, на југ нема да излегуваа

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Купувачот ќе биде одговорен за так

Големина : Складирање должина : само 11,6 см Должина на употреба : 21.4 cm Тежина : 20.9 g

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Производ : Мали бакар владетел месинг владетел креативни преносни EDC Материјал : H65 квалитет месинг Голе

Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние

Пред да се потсетиме на филтер, користете чиста вода да се backwash Ако би сакале да се подобри вкусот на вод

Тоа е високо квалитетна најлон прилог уред Широк дел од webbing и го заменува метал carabiner за приврзаност на l

Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог т

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

wyприклучокstartЖешка Стока$9.8$6.9$8.9$6.85$19.8$14.3$8.8$11.4wyприклучоккрајПроизвод Параметри:Материјал : Двоен 2.5 пол

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и складирање со мини големина Голема идеален з

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Внатрешен Дијаметар : 23mm Обем : за 67mm Дебелина : 3мм Ширина : 15mm Тежина : 32g

Боја : црвена, сина, портокаловаСветилка видови : мултифункција камп светлаВидови на светилки и прибор :

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Опис : Елас

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Леќи На Камерата : Напредни Фокус Систем ( Fisheye Леќа )Карактеристики : Висо

Scroll