Новак
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Samsung Галакси S9 Плус/S8 Плус/A8 Плус/На Макс/FE Забелешка

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Samsung Галакси S9 Плус/S8 Плус/A8 Плус/На Макс/FE

Достапност: Залиха
DEN 367.00
DEN 431.52

Торбичка Случај за Samsung Галакси S9+/A8+/S8 Плус/На Макс/Забелешка FE Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај . * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина . * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај .
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Параметрите на стоката

Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Едноставен,Спортски,Мат
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси J Серија,Галакси Забелешка 7,Галакси S8 Плус
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
OEEKOI
Тип:
Футроли & Клипови
Големина:
5.7-6.2
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна,Кафеава
Стил:
Универзална Случај,Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај
одговара 1:
за Samsung Галакси Забелешка FE Случај
Се вклопат 2:
за Samsung Галакси На Макс Случај
Одговара 3:
За samsung галакси s8 плус случај
Одговара 4:
за Samsung Галакси A8+ Случај
Одговара 5:
за Samsung Галакси S9+ Случај

Подобро ви се допаѓа

Торбичка Случај за AsZen Fone Max М1 / Zenfone 4 Selfie Лајт / ZC520 KL Опис * Сосема Нов Кожа торбичка покрие случај ...

2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со с

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење н

Торбичка Случај за Чест 7 X / 9i / Свети 3+ / 6 X / Свети 3 / 5 A / 6 Плус / 4 X / 5 X / 3 X Про Опис * Сосема Нов Кожа покрие с

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за Huawei Колега 10 Pro / Mate 10 Лајт / Нова 2i / Maimang 6 / Нова Лајт+ / Y7 / Y7 Пр

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење н

Lichee Шема Картичка Слотови Носителот Торбичка Случај за Elephone H1 / A8 / А1 / P8 мини / Ц1 мини / S7 Мини / S3 Лајт Опис

Боја : Хоризонтална(црна,кафеава),Вертикални(црна,кафеава).[Продавачот за Испорака Метод] и [Кина Пост Об

Вистинска Кожа Торбичка Случај за Nodis SNSMART / НД504 / НД471 / НД470 / НД450 / НД420 Боја : Црна. Материјал : Вистинска К

Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Philips Xenium W8510 / W832 / W7555Опис Боја : Црна,Кафеава. Ма

Вистинска Кожа Торбичка Случај за One Pl T / 5 / X / Еден / Два / 3 / 3 T Боја : Црна. Материјал : Вистинска Кожа. Уник

Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Samsung Галакси S9 / J2 2018 / J3 се Појават / J3 2017 / J3 Прем

Торбичка Случај за Huawei P20 / Нова 3и / P20 Лајт / Уживаат 7 S / Mate 10 / P Smart Опис * Сосема Нов Кожа торбичка покрие с

Тоа исто така ви помага да се добие повисок квалитет на слики и видео записи кога природна светлина не е

Scroll