Новак
Дома Декор Прилично Обоени рачно изработени Разнесени Murano Стакло Лустерот Светлина за Таванот Декоративни

Дома Декор Прилично Обоени рачно изработени Разнесени Murano Стакло Лустерот Светлина за Таванот Декоративни

Достапност: Залиха
DEN 36000.00

Longree Занаети почеток, со намера да се обезбеди квалитетот и разновидноста осветлување на своите клиенти во пристапна цена. Оваа предност не само што заштедува нашите клиенти време, но нивните пари премногу. 50% депозит, рамнотежата, пред превозот за цел над $5,000. За високи тавани, можеме да додадете екстра-долги кабли за номинална цена. Повик на еден од нашите уметност консултанти и ние може да се стави заедно сопствен предлог со посебни димензии и цени само за вас. Секој лустерот пристигнува со лесен-за-користење installtion водич и ние сме среќни да ви прошетка низ инсталацијата преку телефон. Paypal исто така е достапен. Сите пакети осигурени против кршење.
Дома Декор Прилично Обоени рачно изработени Разнесени Murano Стакло Лустерот Светлина за Таванот Декоративни
Големина : W60cm*H60 cm
(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиот
производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика. Во additon, да бидам искрен, стакло е преполна отстрани и ќе има одредена разлика зависи од различни луѓе инсталација за да се направи тоа уметникот изглед и боја може да биде малку различен, бидејќи тоа целосно рака разнесени, тие mihgt изгледа 90% исто како слика. Тоа може да биде забавно да се инсталира од себе и да се направи уникатен стил како ви се допаѓа. Со цел да им понудиме на нашите клиенти широк спектар на модерни и традиционални производи, ние сме активни во следниве сегменти. Приоритет/Изразат испорака достапни на посебно барање. Околу 10% бесплатно резервни делови ќе се стави заедно , можете само да го остатокот се осигура дека некои скршени парчиња нема да влијае на вас да го инсталирате совршен лустерот.
Прифати разликата ако имате цел тоа!)
За Боја,Големина и Стил :
Над половина од стакло уметност лустери ние продаваме тука се прилагоди на некој начин.
Обичај Димензии : Ако можеш да сонуваш тоа, ние може да се изгради. Едноставно јавете ни се на продавницата и нека знаат точно она што го сакате од вашиот лустерот и ние ќе се направи тоа да се случи!
Флеш Монтажа или Виси Вашиот Лустерот од Високи Тавани : Сакате вашиот лустерот како блиску до таванот, како е можно? Нема проблем.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Напон:
220V,120V,110V,240V
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
LR410
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
3w/led

Подобро ви се допаѓа

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, т

започнетекрајотПревозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 714 дена по расчисти исплата.2 Ние не се Одго

За високи тавани, можеме да додадете екстрадолги кабли за номинална цена Оваа предност не само што зашт

Влезен Напон110v,120v, 220v,240v (worldwide употреба)8 Изработени од 100% рака разнесени стакло, секоја чаша матични мер

СпецификацииДрвени Стил Стакло Лустерот Осветлување Димензии 23.6" D X 15.7" H Материјал(а) Дрво,Метал Светил

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Пакување големина : 127*30*22cm12.Материјал : алуминиумски + метал6.Сертификат : CE, и УЛ7 Ви благодариме!.Извор на

Ве молиме љубезно ни остави поракаако имате било какви барања плаќање?Сите ние се прави бизнис од стран

Нашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопин

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Име : Модерна Капка Дизајн Dimmable Led Таванот Лустери Сјај Акрилик Метал Дневна Соба Led

материјал : chome метал+стакло+кристал со ткаенина сенка светилка димензии : дијаметар about100cm*висина 155cm+30cm

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерна Хром Злато Stepless Dimmable Led Лустерот Плоча Криви Мета

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, т

Модел No : OM08912.Извор на светлина : LED8.Пред да нарачате , pls љубезно ве молиме да го прочитате следнотовнима

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : Големина : D31c

Ве молиме љубезно ни остави поракаако имате било какви барања.Кога имаш скршеното стакло не треба да се

Материјал : полски златни метални +K9 кристал+ стакло грб*Големината на целиот : Дијаметар 650(25")*H900mm (35")*Све

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Неисправни предмети М

Сите пакети осигурени против кршење Можете да го прилагодите големина и боја Секој лустерот пристигнув

Шопинг ВодичВнимание ве молиме : За увоз тарифа(даноци) ,Ова е купувачот е земја обичаи, ние не може да се

Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Извор на светлина : le

Опис100% Сосема Нов и со висок квалитетМодел : Кристал ЛустеротГолемина на 3 Глави : W40 0mm*H55 0mm (15.7" x 21.6")Голем

Имаме 100% задоволството на клиентите гаранција, што значи дека ќе бидете задоволни со секоја цел Ако ви

AC 90260 V нордиските Злато кристал лустерот осветлување тела модерната led лустери за јадење соба дневна со

Scroll